Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válik a férjem . Indoklás:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debra01 kérdése:

Válik a férjem . Indoklás: Nem lehet velem együtt élni. Házasságunk 22 éve alatt folyamatosan csalt ) nem tudtam róla) Mikor rájöttem, nem néztem el. Kérdésem. Komolyan gondolja, hogy én vagyok az oka?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 09:31
1 2
 1/12 skarma ***** válasza:
98%

Igen, szerinte te vagy az oka, már amennyiben nem tűröd tovább a csalásokat. Ha szemet hunynál felette, ugyanúgy élhetne veled a mocsok, semmi gondja nem lenne.

Szerintem vágd a képébe, hogy nem, TE akarsz válni és kész!

2011. júl. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Valamivel beléd akart taposni, mivel lebukott, plusz kell egy bűnbak, amivel megpróbálja megmagyarázni a gerinctelenségét.
2011. júl. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%

Lehet,hogy éppen azért csalt,mert valóban nem lehet veled együttélni. Állandó féltékenykedés,állandó viták stb. Ezt csak te tudhatod,ha kritikusan magadba nézel.Ennnyi idő után mindketten hibásak lehettek. Azt,hogy komolyan gondolja-e,tőle kellene megkérdezni.

Ha továbbra is vele maradtál,akkor mégis elnézted,hogy megcsalt. Akkor kellett volna neked elválnod tőle.

2011. júl. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Egyetértek az előző válasszal. A férjed érzelmi intelligenciája valószínűleg nulla. Illetve mindenkié, aki ennyi évig együtt él valakivel, akivel "nem lehet együtt élni", és megcsalja. Gyászold meg ezt a házasságot, amennyire kell, meg amennyit érdemel, aztán kezdj új életet, más lehetőség úgysincs. Te mindenképpen maradj a férjednél intelligensebb.
2011. júl. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Nézd, annyiban a te hibád, hogy nem vetted észre hogy valami nem stimmel, és hogy valamit tenni kellene. De az nyilván nem a te hibád, hogy hazudozott. azért ezt nem lehet a másikra kenni. Van olyan, hogy valakinek egy kapcsolat nem megfelelő, és hogy inkább kilépne, de ott vannak a gyerekek stb. De ekkor is meg lehet normálisan is ezt mondani a másiknak, anélkül hogy titkolóznánk a háta mögött és hogy megaláznánk. Úgyhogy ezt ne vedd magadra. Én is azt mondom mint az első, hogy ne hagyd hogy még téged állítson be bűnbaknak, és inkább mondd hogy te akarsz válni miatta. mert így van.
2011. júl. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

Nos, az én magánvéleményem az, hogy a megcsalás mindig mindkét fél hibája. Az egyik keres valamit, amit a másik nem tud neki megadni.

Az meg nekem elképzelhetetlen, hogy 22 évig ne vegye észre egy nő, hogy nincs egyedül...

2011. júl. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
93%
Lehetséges, úgy gondolja, hogy a legjobban úgy védekezik, ha támad. De, hogy nem vetted észre ennyi idő alatt, hogy megcsal? Ez azért elég hosszú idő. Meg miért csalt meg folyamatosan? Ezen is érdemes elgondolkodni, habár vannak olyan férfiak, akik természetükből adódóan képtelenek hűségesek maradni, és folyamatosan a nőket hajszolják. Mindenesetre nagyon sajnállak, mert borzasztóan megalázottnak érezheted magad...
2011. júl. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Könnyű a másikat hibáztatni. Nem lehet most neked könnyű.. főleg benned van az is hogy ő akar válni holott, te is beadhattad volna a válópert anno mikor kitudódtak a nőügyei. Az önérzetedet ez bánthatja. Jogos hogy így érzel..

Nem beszélve, arról hogy 22 év nagy idő.

De ha már így alakult, próbáld meg elfogadni a döntését. Ne foglalkozz azzal. hogy téged okol a történtekért.

Örülj annak, hogy megszabadultál egy ilyen sz..házi, semmirekellő alaktól.

Kezdj új életet! Hidd el megérdemled, hogy boldog legyél!

Találhatsz egy normális embert aki nem a kapcájának fog nézni, aki nem fog megalázni többé.

Kívánom, hogy mielőbb tedd túl magad a válás krízisén és sok sikert a további sikeresebb életedhez!

2011. júl. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Azt nem tudom eldönteni, hogy te most a válást magát sajnálod, vagy hogy téged okol?


Ha engem 22 évig csalna a férjem, nemhogy nem zavarna, ha válni akarna, hanem én mennék a bíróságra személyesen..

2011. júl. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Golyót a férjednek. Az ilyen aljas gerinctelen férjeknek az jár. A megcsalás nem oldja meg a problémákat. Nagyon butuska férjed van, ha meg vele maradsz akkor te is az vagy.
2011. júl. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!