Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos fiam eddig viszonyla...

4 hónapos fiam eddig viszonylag elvolt egyedül, pár napja meg ordít ha le van rakva. Mitől lehet, mi rontottuk el?

Figyelt kérdés
Hogy lehet visszacsinálni? Sírni nem szeretném hagyni.
2013. márc. 3. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy bármit is elrontottatok volna. A babák ilyenek, állandóan változnak a szokásaik.


Különben én arra tippelnék, hogy egész egyszerűen elkezdett hiányolni Téged, félni nélküled. A 3-4 hónapos kor nagy ugrás a babáknál, hirtelen elkezdenek sokkal többet felfogni a világból. Talán épp most kezdett nyugtalankodni egy csomó dolog miatt. Persze ezt így látatlanban nehéz megmondani.


Én mindkét gyerekemmel hordozókendőztem ilyen idősen, jól elvoltak rajtam, közben a kezem szabad volt, tudtam főzni, takarítani.

2013. márc. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hordozó kendőm nincs sajnos, dajkálni szoktuk, egyébként észrevettem hogy nálam jobban meg nyugszik. Van abban valami amit mondasz.
2013. márc. 3. 11:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg budapesti vagy és ki szeretnéd próbálni, hogy a babádnak hogy tetszik a hordozás, akkor hozzájuk benézhetsz csütörtökönként: www.hordozo.hu
2013. márc. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. márc. 3. 12:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az első év erről szól, hogy ahogy okosodik, rájön, hogy hogyan lehet szólni anyának, hogy vele akarok lenni. Sír most, aztán rájön, hogy el tud lenni egyedül is, aztán megint feleszmél, és kikéri magának, hogy nem dajkálod.

Okosak nagyon. :)

Szerintem nem rontottatok el semmit, csak úgy fejlődik mint egy normális gyerek.

2013. márc. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
az enyém is 4 hónapos és ő is most kezdte ezt, nem most fordult át véletlenül? Nálunk szerintem ez a ludas, hirtelen ezzel megduplázta a képességei számát, plusz rohamosan fejlődik, szinte minden nap tanul valami újat, és hát persze hamar elfárad de még gyakorolna, amitől irtó nyűgös lesz. Egy hónapja nem kellett elővennem a hordozókendőt mert azóta nem igényli, de nekem is megfordult ma a fejemben hogy megkeresem mert annyira nem volt hajlandó aludni amikor pedig tök fáradt. És amikor nem álmos, akkor is sokat nyűgösködik és ölben akar lenni.
2013. márc. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!