Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vegyek az egy éves babámna...

Hol vegyek az egy éves babámnak átmeneti kabátot, ami nem horror áron van? Vaterán nem találok megfelelőt, turi nincs a közelembe, a C&A-ba 50%os kuponnal is 5000. -

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézz szét bababizományi boltokban, nagyon szép újszerű ruhákat lehet venni jó árban.
2013. márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Apródon és jófogáson sokat látni. Ott nem nézted még?
2013. márc. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kínai?
2013. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Milyet szeretnél?

Nekem van pár eladó a lányomról.

Van puha farmer, ami nem vastag, de nem is csak 1 pamut bélése van.

Van szövet, van ami széldzseki pamut béléssel. Holnap megnézem, és ha érdekel lefényképezem!

2013. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És az 5000 az horror ár az nagyon olcsó egy kabátért-
2013. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4es köszi

olyat keresek, ami 10fokba is jó, de nem téli és kívül vízlepergetős, szóval az a tipikus dzseki anyag

ja és fiam van, így rózsaszín kizárt :-)


5ös: 4500.-ért olyan új két részes overállt vettem, hogy megszólalt, és a tescóba tavaly 2500ért vettem neki kabátot

igen, horror

2013. márc. 4. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!