Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha 4.5 hónaposan csak...

Baj ha 4.5 hónaposan csak nehézkesen tartja még a kis fejét a babám?

Figyelt kérdés

Még fordul meg, csak a hátán forog a tengelye körül, ill. az oldalára fordul. Tudom ez még ráér kb 6 hós koráig.

De az aggaszt hogy a fejét nehezen tartja meg és ki se nyomja magát. Mondjuk kicsit pufi a drága. Ez lehet az oka? Ja, és 36. hétre született. Összefügghet ezzel?


2013. márc. 3. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy hason nem nyomja ki magát? Gyerekorvos nem mondott semmit?
2013. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 frászkarikaborsó ***** válasza:
Kellene már tartania, gyakoroljátok szorgalmasan, meg én a helyedben egy dévényes gyógytornásszal is megnézetném mert lehet hogy izomgyengeség az oka (ami az ellentétes izmok feszességével szokott együtt járni), arra nagyon jó a torna.
2013. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A lányom 3 hónapos lesz 2 nap múlva, de már kinyomja magát és a fejét is szépen tartja, persze még nem sokáig.

4,5 hónaposan nekem fura, hogy ezeket nem tudja.

Persze leginkább az orvos, védőnő tud ebben tanácsot adni.

2013. márc. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, hason nem nyomja ki magát. Naponta kb 4szer 5ször van hason pár percig, mert nem szereti, nehéz a bucija:(. Hova mehetnék vele a háziorvoson kívűl?
2013. márc. 3. 21:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd orvoshoz!Szerintem már tartania kéne a kis fejét!
2013. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Majd a háziorvos elküld máshova,ha szükségesnek látja!
2013. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1 vagyok: szerintem is először gyerekorvost kérdezd meg és ha szükségesnek látja ő tovább küld valami korafejlesztőbe. De 4,5 hónaposan már ki kellene nyomnia magát hason és a fejét is tartania kellene a pufiság ellenére is.
2013. márc. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen egy Dévényes tornászt keress fel mert ez így nagyon nem normális.
2013. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor gyógytornász lesz belőle.
2013. márc. 3. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!