Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babapiskóta tojást tartalmaz...

A babapiskóta tojást tartalmaz mégis lehet adni 6 hónaptól a babáknak?

Figyelt kérdés
6 foga van 7,5 hónapos kisfiamnak és eddig kiflit vagy babakekszet adtam neki rágcsálni. Ma néztem a babapiskóta összetevőjét, mert a babakekszet arra akartam cserélni, de azt írja hogy tojás is van benne. Akkor ez most hogy van? Adhatom neki vagy nem?
2009. szept. 12. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Én adtam mindkét gyerekemnek 6 hónapos koruk után.

A lányom nagyon szerette, a kisfiam nem. Egyiknek se lett tőle semmi baja.

2009. szept. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
a minap hasonlo kerdest tettem fel, veletlenul mert nem lattam, hogy azelott is meg volt kerdezve...haaaat, rogton indult egy masik kerdes, hogy minek kell ugyanazt egy csomoszor kerdezi? mondanom sem kell en sem kaptam ertelmes valaszt...szoval, engem is zavar h tojasos meg sutoporos, inkabb a babakeksznel maradok egyelore
2009. szept. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Annak idején anyukáink is adtak nekünk ilyet, mégsem lett semmi bajunk. Szerintem nyugodtan adjál, az a baj, hogy már mindentől féltjük a gyerekeket... :)
2009. szept. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Igazat adok az utolsónak. Semmi baja nem lesz tőle, gondolom nem ipari mennyiséget fog megenni:-)

Valószínűleg lesz egy-két anyuka, aki ki fog ezen akadni, mert a baba csak egy éves kora után kaphatja, sőt, sosem kéne kapjon mert tiszta cukor meg blabbla... Adjál neki nyugodtam néha, semmi baja nem lesz!

2009. szept. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Én 6 hónaposan adtam neki babapiskótát, sőt joghurtot is (sokan ezt is ellenzik). Semmi baja nem lett, imádja,
2009. szept. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem mertem próbálkozni a babapiskótával,így maradtunk a babakeksznél.
2009. szept. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
szerintem ne.nekem az elsőgyerekem teste tele lett kiütéssel, a gyerekorvos is leszidott /jogosan/a második már csak a megengedett kekszet kapja.A véleményem az, hogy nem véletlenül van összeállítva a gyerőcők menűje, nem biztos hogy akkor abban a pillanatban fogja őt kiütni, de nagyban hozzájárulhat, a későbbi allergiák kialakulásához.pl.lisztérzékenység.
2009. szept. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%

Lehet hallgatni a sok jó tanácsra,és egy 6 hónapos gyereknek-aki éppen csak elkezdett ismerkedni az ételekkel-azt a cukros,tojásos sz...t adni.Mert aki nem akarja ilyenekkel tömni a gyerekét,azt le kell szólni,elvégre mindenki életben maradt aki ilyesmit evett.Lehet adni csülökpörköltet is,csak vedd ki belőle a csontot mielőtt turmixolod.:P

Kérdező:nem neked szólt a kirohanásom,remélem nem voltam félreérthető.Adj neki bulátát vagy kölesgolyót,azt nagyon szeretik,és egészséges is.

2009. szept. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Auchanban vettem babapiskótát, van benne tojás, de 10-ből 9 zacsijára rá is van írva hogy 6 hónapos kortól adható! 6 hónapos lányom naponta 2db-ot eszik. Semmi baja tőle, jobb mint a baba keksz ,annak van egy citromos utóíze, s minden gyümölcsnek ugyan olyan ízve van ha bele teszem a babakekszet.
2009. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
én nem adnék.. tényleg nagyon sok allergiás gyerek van, persze sokaknak semmi baja tőle, de mi van, ha a te babád pont érzékeny lesz rá? bocsánat, de egyes anyukák olyan felelőtlenül tudnak ajánlgatni! ebben a korban még fejlődik az emésztőrendszerük (is) a babáknak, nem jó ilyesmikkel terhelni. szerintem.
2009. szept. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!