Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babapiskóta tojást tartalmaz...

A babapiskóta tojást tartalmaz mégis lehet adni 6 hónaptól a babáknak?

Figyelt kérdés
6 foga van 7,5 hónapos kisfiamnak és eddig kiflit vagy babakekszet adtam neki rágcsálni. Ma néztem a babapiskóta összetevőjét, mert a babakekszet arra akartam cserélni, de azt írja hogy tojás is van benne. Akkor ez most hogy van? Adhatom neki vagy nem?
2009. szept. 12. 11:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
41%
Lehet lepontozni engem is,de én sem adok,holott már 16 hós a fiam.Sztem is tele van minden sz*rral,adalékokkal stb.Néha adok még babakekszet,de általában vmilyen Győri kekszet adok neki,de ezt sem napi rendszerességgel.Teljesen feleslegesnek tartom napi szinten pl.babapiskótával etetni,még ha csak 2-3 db-ról van is szó.
2009. szept. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!