Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van játék bevásárlókocsitok,...

Van játék bevásárlókocsitok, vagy játékbabakocsitok? Szeretik a babáitok tologatni?

Figyelt kérdés
Azzal mentek sétálni, vagy csak egy otthoni játékként funkcionál?Mikor kapták?
2013. márc. 3. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Lányom 1 éves szülinapjára kapott egy babakocsit babával. Első dolga volt, hogy a babát kidobta belőle. A babával azóta sem játszik, de a kocsival igen. Eleinte még felemelte és úgy cipelte magával, de aztán rájött, hogy tolni könnyebb. Mióta itt a jobb idő párszor vittük magunkkal sétálni, de hamar megunta és cipelhettem én. Aztán utoljára három "idegen" baba is megnézhette és kipróbálhatta séta közben. Persze az enyém nem nagyon örült ennek. Na azóta megnőtt a szemében a babakocsi értéke és mindenhova tolja magával :-) (19 hónapos)
2013. márc. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak játék bevásárlókocsija van. Kb 1 éves volt mikor kapta, most 3 és fél és még mindig játszunk vele. Most már inkább boltosat játszik, az elején meg csak úgy belepakoltunk mindent.
2013. márc. 4. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A lányomnak babakocsija van, valamikor 15 hónapos kora körül vettem neki, mert barátnőm lányáét nagyon szerette.

Most, hogy többször volt jó idő, vittük magunkkal. Volt, hogy a gyerekorvoshoz is vinni kellett. :)

Bevásárló kocsija nincs, de a DM-Ben mindig tolja a kicsi kocsit.

2013. márc. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!