Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyed igénylés menete?

Gyed igénylés menete?

Figyelt kérdés

Munkáltató felé

OEP felé

stb...


2013. márc. 4. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Írsz egy kérelmet a munkáltatódnak hogy pl.2013.03.03-tól 2014.10.15-ig fizetetlen szabadságot kérsz.Leadod a papírokat (eredeti anyakönyvi kivonat biztos kell a többire nem emlékszem)a munkáltatódnak ők elintéznek mindent .Nekem gyorsan elintézték és nem neked kell szaladgálni vele.
2013. márc. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amikor közeledik a tgyás vége, érdemes beadnod, ne várd meg, hogy lejárjon a tgyás és akkor úgy kapod az adott hónapot, hogy x nap tgyás x nap gyed. ha a munkáltatód oep kifizetőhely, akkor felé kell benyújtanod az igénylőt, ha nem, akkor az oep felé. kérj a munkáltatódtól gyed igénylőt, azt töltsd ki, postán is be tudod küldeni ajánlva. kell mellé csatolni a születési anyakönyvi kivonatát a gyereknek, tb kártyát, személyi, lakcímkártyát (vagyis másolatokat, bár ott írja, hogy eredeti kell, de elfogadják a másolatokat.. én nem küldeném be nekik az eredetit)
2013. márc. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A munkáltatótól nem kell kérni foglalkoztatói igazolást? Vagy azt ők automatice leadják?
2013. márc. 4. 10:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért írtam hogy egyszerűbb ha ők adják le az összes papírt egyszerre ,mert ők is küldik a jövedelem igazolást az oepnek meg nem tudom milyen papírokat még.
2013. márc. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem ők adják le, mert nem kifizetőhely.
2013. márc. 4. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!