Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyermek tartásdíj igénylés...

Gyermek tartásdíj igénylés menete?

Figyelt kérdés

Hova kell mennem,ha tartásdijat akarok az apától,mi a menete,mennyi idő,mig pénz lesz belőle?

Nem vagyunk házasok,apasági nyilatkozat van.


2012. márc. 12. 19:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bíróság, panasznap. Felveszik a problémádat, kitűzik a napot, pár hónap kb.
2012. márc. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ezt azért hamarabb elbírálják, mint más ügyet...
2012. márc. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%

de az apasági nyilatkozat ha nem közjegyző vagy gyámügy intézte akkor megtámadható dns-el. már pedig szerintem itt ez van. A nyilatkozatot meg lehet dönteni tényekkel.

Mert ha neked , a gyermek csupán pénz akkor gondolom, hogy nem is az ,,apától,, van a gyermek.

2012. márc. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

milyen tartásdíjat? Te, nyomorék ,beteg vagy, vagy akármi is.

Hát szerintem pénzed nem sok lessz belőle.

2012. márc. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Figyelj már te utolsó!!! Mi a francról beszélsz??? Te vagy a nyomorék te szerencsétlen!!! Azt se tudod miről van szó te agyatlan b.rom!!! Ne irogassál,ha azt se tudod mi az a tartásdij!!!!
2012. márc. 12. 20:16
 6/14 A kérdező kommentje:
Az apának is! kötelessége támogatni a gyerekét, 6 hónapja lépett le, azóta egy fillért se adott,egyedül tartom el a gyereket,az apának kötelessége gyerektartást fizetni szerintem! Ö is akarta!!!! De nem csak megcsinálni kell szerintem,meg hencegni vele,aztán meg én tartsam el egyedül,nem??? Igy gondolod,utolsó!!! B.rom!
2012. márc. 12. 20:21
 7/14 anonim ***** válasza:
Barom vagyok , igen. De a te eseted más. Ezért kellene leírni mi is van . Akkor egy olyan, mint én nem komentál rosszat. Ha lennél szives voissza olvasni azt amit írtál a kérdésedben, egyértelmű. De azért van a magyarázat rész, hogy le írd mi a baj.
2012. márc. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerintem érthetően irtam meg a kérdésemet! Nem tartottam szükségesnek kiteregetni a szennyest,elég baj ez nekem és a kicsinek,hogy ez történt,csak mert az apa ilyen,ne részletezzem,hogy milyen életmódot él,ami miatt elhagyott minket. 10 éve voltunk együtt,amikor megszületett a gyerkőc,mindketten akartuk! 2 év után lelépett,igérgeti,hogy fizet,de semmit se ad és megelégeltem. Most már világos?
2012. márc. 12. 20:41
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem te vagy a hibás , akár itt is kérhetnél segítséget. Én például egy olyan nőnek segítenék aki rá van szorulva egy kisgyermekkel. Tényleg egy nőnek nehéz, de sok olyan is van aki ebből akar élni. Kérlek ne haragudj, értelek. Szerintem addig is kérj az emberektől segítséget. Majd mutasd föl ,mi lett belőle. Nem gonosz itt senki sem, csak ha megszokás. Inkább ugy ird ki, kérlek segítsetek egy bajba jutott nőn egy gyermekkel, de ha tudtok, akkor fölmutatom mi lett belőle.

Ilyen egyszerű. Majd apuci meg jöhet közben.

2012. márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
fehér holló neked már paranoiád egy gyerek se az apjától van:))Miből gondolod egy 10-20ezer ft-os gy.tartásból bárki megtud élni azért kell?Igaza van a kérdezőnek,nem csak az ő kötelessége a gyerekét eltartani,apa is vegye ki a részét.kérdező elég ha beadsz egy kérelmet (postai uton)gy.tartás meg állapítására.Ez max 1hónap,ha lezajlott utána már kapsz is ha van munkahelye.Kérd letiltással az a tuti!!Azt nem tudja kijátszani
2012. márc. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!