Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogacskája lehet? Próbáljak...

A fogacskája lehet? Próbáljak neki nurofen szuszpenziót adni?

Figyelt kérdés
Pár napja szörnyű keveset alszik 4 hós babám. Eddig éjszaka 2szer kelt fel cicizni, az utóbbi 1 hétben pedig óránként ébred, nyűgös, sírdogál. Alul már fehéredik az ínye. Védőnő szerint hamarosan kibújik.
2009. szept. 12. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
inkább chamomilla ch 15 és éjjelre viburcol kúp, ha a chamomilla nem elég.
2009. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

A Chamomillából mennyit adjak neki? Nem vagyok túlságosan jártas a homeopátiában...

2009. szept. 12. 13:35
 3/6 anonim ***** válasza:

A bogyókból 3*5 golyót, és előtte se, utána se 20 percig ne egyen ne igyon a baba.

Ezenkivűl Viburcol kúpot is szoktak javasolni.

Nekünk egyik sem vált be, csa a nurofen, de csak akkor adtam a kislányomnak, ha sirt, v nagyon nyügös volt.

2009. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dentinox gél.Nekünk nagyon jó.
2009. szept. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Dentinox-szal kenem szegénykémnek, de nem igazán akar hatni, ha mégis akkor is csak max. 1 órára enyhít. Elég sokat sír szegény az elmúlt pár napban, és szörnyen rágicsálja az öklét, na meg az én kezemet, htalmasakat harap. Remélem hamar kibújik neki.

És ha áttört, utána jobb lesz a hleyzet?

2009. szept. 12. 19:55
 6/6 anonim ***** válasza:
ha áttöri, akkor már nem fáj elméletileg
2009. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!