Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kisbabám már régen...

4 hónapos kisbabám már régen átaludta az éjszakát, az utóbbi egy hétben pedig minden éjszaka felébred kétszer vagy háromszor. Mi okozhatja? Szoptassam vagy ne?

Figyelt kérdés
Gondoltam arra, hogy nem lakik jól este, de szerintem eleget eszik, anyatej+ táp is kell néha. Lehet hogy a foga jön, de nem látok jeleket az ínyén. Nagyon nyugtalanul alszik szegényke és sokszor felébred, nyöszörög, sírdogál, ilyenkor mindig megszoptatom és úgy alszik vissza.Mi mással nyugtathatnám meg?
2013. márc. 4. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Jól csinálod.Majd helyre áll nekem is ez volt,és most gyönyörűen alszik reggelig :)
2013. márc. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szoptasd mindenképpen.Lányom is a 3-4hónapig kelt éjfélkor és 5kor is enni,pedig már 7hetesen átaludta az éjjelt ( este 6-7től reggel 6-8ig).Lehet a foga jön,de nem tudsz mit tenni vele.Ha a cici megnyugtatja,add neki oda:)
2013. márc. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha megszoptatod és megnyugszik, akkor tedd ezt. Ha később már ettől sem alszik vissza, akkor biztos a foga jön és nem feltétlen kell bedagadnia az ínyének, az én lányomnak csak 1-2 nappal előtte lett duzzadt, hogy áttörte az ínyét. Viszont már hetekkel előtte nyugtalan volt napközben is.

Kitartás!

2013. márc. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon nyugtalan mostanában napközben is, ami eddig nem volt jellemző rá. Olyan nyugodt, jó kisbaba volt. Lehet tényleg a foga lesz.
2013. márc. 4. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogzik!
2014. jan. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!