Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem gond, ha a 8 hónapos fiam...

Nem gond, ha a 8 hónapos fiam nem a hasán kúszik hanem a hátán?

Figyelt kérdés

De a hátán villám gyorsan, ha hason van akkor kapálózik ezerrel, majd hanyatt vágja magát és a hátán kúszik tovább...

ebből már nem is lesz rendes kúszás? így hogy fog megtanulni mászni?

Van valakinek hasonló tapasztalata?


2009. szept. 12. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Aranyosan nézhet ki a kisfiad háton kúszva.:-) Még nem hallottam egyébként senki ismerősömtől hogy csinált volna ilyet vkinek a babája. Szerintem egy idő után rá fog jönni, hogy hason kényelmesebb, és nem üti be a buciját, ha látja hogy hova megy..Az én babám is szintén 8 hós, ő már vagy 3 hónapja kúszik, esze ágában sincs mászni. Felülni is sikerült neki kb. 1 hete, azóta bőszen gyakorolgatja azt is..
2009. szept. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi tudunk kúszni,de inkább forogva közlekedik mindenhova.Nagyon muris.7 hós.
2009. szept. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Édes lehet :D

Ne aggódj, minden babánál más, az enyém pl gurulva kozlekedett, akkor kezdett igazan kuszni, amikor lenn tarsasoztunk mellette.. DE a szomszed kislany, aki 3 hóval idosebb (a fiam 6 hós), o speciel kihagyta a kuszast, es a maszast is és rogton allt.


Probalj olyan jatekokat letenni, amihez hasalnia kell, hogy hasznalhassa.


És ne aggódj, nagyon okos lurkód van, hogy rájott erre a kozlekedesi modszerre, hamarosan biztos talál egy hatekonyabbat. És ha nem talál, hát számára ez a legjobb!


(Azert ha mentek orvoshoz, emlitsd meg neki, nehogy az legyen hogy valamelyik kis izma nem eleg eros, azert nem fordul hasra, bar szerintem ha haton tud kozlekedni akkor hason is tudna, ha akarna :))


(amugy marha jó fejek ezek a bébik, az enyem bekapja az egesz cumit, lehajtja a gumirészét, es vizszintesen becsusztatja, pedig a leheto legnagyobb cumit vettuk :) a vedono azt mondta vegyuk el tole, hat en nem veszem el, nem fuggo, de szereti a cumijat, es segit a motorikus erzekeken is (nagyon ugyesen forgatja, es hajlitgatja), es jobb, mintha az ujjacskajat ragna. csak kicsit brutalisan nez ki a manóm, amikor TELJESEN bekapja a cumijat)

2009. szept. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ,

hasra fordul és sokat van hason forog minden irányba már 5 hós korától csak nem hasán kúszik :)

2009. szept. 14. 16:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem most 3 hónapos a kisfiam, de már vagy 2 hónapja kúszik a hátán. Igaz többnyire csak ha sír, ha ki van borulva, akkor tolja magát hátom és halad körbe körbe a kiságyban :D
2009. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!