Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Budaörsön bérelnék egy helyet,...

Budaörsön bérelnék egy helyet, ahol egy játszóházat alakítanék ki. Erre keresek más kismamákat is. Esetleg?

Figyelt kérdés
Van egy 110nm-es hely, ahol nagyon jó ki lehetne alakítani a kicsiknek-nagyoknak egy játszóházat a saját játékainkkal. Jó elosztású. Lenne jászóház, pelenkázó, öltöző, evés rész is. De még nem vagyunk elegen. Nem kerül semmibe, csak a bérleti díjba kellene beszállni. Minél többen lennénk annál olcsóbb lenne. Várom jelentkezéseteket. Ha valaki nem budaörsi, de érdekli ő is írhat.
2009. szept. 12. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem érdekelne a dolog! Egy kicsit részleteznéd, hogy mire gondolsz "játszóház" alatt. Ez úgymond egy kis vállalkozás lenne ahol játszóház formában vigyázunk, vigyáznak gyerekekre többen, vagy csak simán bérelnénk egy lakást és a saját játékainkkal és velünk együtt ott játszanak a gyerekeink?

Mindkét variáció érdekelne, mivel néha 1-2 órára nem lenne rossz "lepasszolni" a manóm úgy hogy biztonságban van, illetve pár óra játékos felvigyázás nekem is belefér. De a "sima" játszóház is szimpi:)

2009. szept. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne a dolog, és az előző kérdező által feltett kérdések is.
2009. szept. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne!Írnál priviben bővebben, részletesebben mire gondoltál?
2009. szept. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is benne lennék! Nekem 3 hetes a lányom,melózni nem akarok még visszamenni,értek a vállalkozásokhoz,viszont nem akarok begyöpösödött panel anyuka lenni. A picim se haragudna ha olyan helyen lennénk,ahol együtt is lennénk,anya dolgozna is,még is ott lenne velem! :)

Irnál priviben? Én 11 kerben lakom az az M7-M1 bevezetőjénél,tehát kb.10 perc.

2009. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!