Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? A kisfiam megijedt...

Mit tegyek? A kisfiam megijedt a fürdővízben?

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy értve mit tegyél? Vigasztald meg és ennyi. :)
2013. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Belecsúszott a vízbe, azóta 2 napja visít, ha fürdetés jön. Aki járt már így, mennyi idő telt el, amíg már nem félt a víztől? Hogyan szoktassam hozzá fokozatosan?
2013. márc. 4. 21:10
 3/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok. A lányom is így járt a nagy kádban. Felállt, elcsúszott, beverte hátul a fejét, sírt nagyon. Kivettem a vízből, megnyugtattam. Azóta a kiskádban fürdik, semmi gond.

Próbálj esetleg vele fürödni, vagy pakolja játékokat a vízbe, esetleg ha már nagyobbacska, akkor mondd azt neki, hogy pl a kedvenc babáját/autóját fürdessétek meg együtt, és akkor ő is fürödhet.

2013. márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Fürdés közben fogjátok mind a két kezét :-)
2013. márc. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1 éves. Ő is feláll, izeg-mozog és hanyatt bele csúszott ülésből. Egy pillanatra nem fogtuk.
2013. márc. 4. 21:21
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha már a kád felé közelítek visít. A lábát sem lehet belelógatni:(
2013. márc. 4. 21:22
 7/9 anonim ***** válasza:
És ha kiskádban fürdetnétek, vagy ha nem vagy/tok nagyon ellene, együtt fürödnétek?
2013. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez a kis kádban történt, az együtt fürdést megpróbáljuk. Eddig szerette. Azt gondoltam még, hogy holnap nap közben pancsizunk a lavorba a játékaival, hogy csak a kezét dugja bele. Szegénykém nagyon megijedhetett, pedig eddig imádott fürdeni.
2013. márc. 4. 21:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez is jó megoldásnak tűnik. :)
2013. márc. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!