Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Átlagosan mennyi ideig tart a...

Átlagosan mennyi ideig tart a babáknál a hasfájós időszak? Nektek meddig tartott?

Figyelt kérdés
Az én Kisfiam holnap lesz 4 hetes,és általában este,fürdés-vacsi után nagyon fáj a pocija és ezért nagyon nehezen tud szegénykém elaludni.Napközben viszonylag szépen elmennek Tőle a szelek.Espumizan cseppeket használunk,de már gondolkodtam a szélcsövön is.Olyan rossz látni,amikor szenved és keservesen sír:(
2009. szept. 12. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk 2.5 hós koráig tartott. Mennyit adtok neki az Espumisanból? Nekünk a gy.orvos 5x5 cseppet javasolt (semmit sem használt), és a gyógyszerész nő mondta, hogy minden étkezés előtt 25 cseppet kell kapnia ahhoz, hogy hatásos legyen (a betegtájékoztatóban is ez szerepel). Ekkor volt a kisfiam 2.5 hós, és este először elmaradt a nagy sírás.

2009. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk is 2,5hónapos koráig tartot.Mi minden étkezés előtt adtunk neki infacolt nagyon bevált:)És jó éjszakája a babomnak.Ja és az infacolt a dokink ajánlota és igy ahogy irtam minden étkezés előtt!
2009. szept. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az Espumizanból én is minden étkezés előtt 25 cseppet adok Neki.Eddig a legnagyobb sírás tegnap este volt,már legszívesebben én is sírtam volna...ha pedig evés után gyorsan elalszik,kb fél órára rá sírva kell,mert fáj a hasa.Nagyon sajnálom szegénykémet.Pedig tornáztatni is szoktam,masszírozom a pociját,hasra fordítom,de nemigazán akar hatni egyik sem:(
2009. szept. 12. 16:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Kb. 2 hónapos volt mikor kezdődött, de hál istennek csak pár napig tartott. Espumisan, hasonfekvés, meggymagpárna kombinációja segített.
2009. szept. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekunk 2,5 hónapig tartott és nem nagyon segített semmi,talán csak az,ha a lábát a hasához nyomkodtuk.
2009. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk kb. 4 hónapos korig tartott.

Akkor mondta a doki nénink, hogy az Infacolt, és az Espumisant is min. 15 perccel kaja előtt kell adni, hogy előbb leérjen, és tudjon hatni. Ez némileg segített, de a problémát végül az idő oldotta meg.

2009. szept. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm lánya nyolc hónapos és még mindig tart nála. Náluk nem használ semmi csak ha magától kipukizza magát.
2009. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kisfiam 3 hónapos, pont a múlt héten próbáltuk meg az Infacol napi adagját csökkenteni, de sajnos visszajött a hasfájás, úgyhogy adjuk tovább.
2009. szept. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!