Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebed utan ti egybol lefektetit...

Ebed utan ti egybol lefektetitek a babáitokat vagy elobb meg jatszotok vele?

Figyelt kérdés

Nalunk eddig ugy mukodott hogy ebed utan alvas (fel ora) es utana egybol vittem setalni.

Viszont ahogy nő (4honapos) arra gondolta utana kicsit jatszok vele utaa vinnem el setalni.seta kozben mindig aludt eddig.

Szerintetek ?



2013. márc. 5. 07:33
 1/3 anonim ***** válasza:

4 hónaposnak kb teljesen mindegy. Akkor vidd sétálni, amikor mindkettőtöknek jó, amikor ő is jól érzi magát a babakocsiban és te is.

Én szeretem akkor kivinni a babámat, amikor az alvásideje jön éppen, hogy a kocsiban aludjon.

2013. márc. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 liony20 ***** válasza:
az én kisfiam 9 hónapos és akkor alszik amikor álmos :) persze majdnem mindig ugyanakkor így én alkalmazkodom hozzá ha ebéd után le akarnám fektetni és nem álmos akkor csak végig hisztizné hogy ő még játszani akar... ez majd akkor fog bejönni amikor nagyobbacska lesz a délutáni alvás mert akkor már nem kétszer akar aludni egy nap
2013. márc. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam ebéd után mindig játszik és utána megyünk sétálni,ő csak az ágyában tud aludni ezért séta után ahogy bejövünk már megy is aludni.
2013. márc. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!