Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindig ugyan abban az időben...

Mindig ugyan abban az időben viszitek ki babáitokat?

Figyelt kérdés
Én mindig 11-12 közt viszem le.De ma 13után tudunk menni.nem lesz ez gond?

2013. jan. 28. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mindig jött össze ugyanabban az időpontban. Vagy délelőtt vag délután vittem ki, ahogy sikerült. Nem volt belőle semmi gond. És amikor ki sem viszed, mert annyira ramaty idő van? Ez éppen ugyanolyan.
2013. jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ez most komoly?
2013. jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tudtam hogy lesz egy értelmes hozzá szoló.

Valaki esküszik az időben mindent dologhoz.csak azért.de ha zavar 2es nem szólj hozzá.

2013. jan. 28. 11:56
 4/8 anonim ***** válasza:

ezt nem lehet órához kötni! :)))

mint ahogy az etetést, alvást sem.

ja, igen, és az időjárástól is függ

2013. jan. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért, de érdekelne, hogy Ti milyen gyakran viszitek ki a babátokat? Hóesés, eső? Szeles, vagy ködös időben, nagy hidegben? És milyen sokáig vagytok kint? Mi 40-50 percre megyünk ki, és nem minden nap.
2013. jan. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Semmi baj kedves 5.:)

Erre én is kiváncsi vagyok mert mi ha nagyon fúj vagy köd van vagy esik hó,eső nem megyünk.de ha megyünk akkor is 1óra körül.lakó telepen lakunk itt nem nagy a lehetőség a sétára.

2013. jan. 28. 12:01
 7/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
Nem lesz gond :) Mi falusi részen lakunk, fával fűt mindenki, néha iszonyú rossz a levegő.. én meg szoktam várni azt a napszakot amikor tisztább, jellemzően délelőtt 11 és délután 2 közt viszem ki. De nem minden nap, mert ha esik valami, vagy fúj a szél, vagy nagyon hideg van, akkor inkább csak bent szellőztetünk.
2013. jan. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én általában valamikor délután 3 és 5 óra között szoktam sétálni a most 4 hónapos lányommal, általában 1 vagy másfél órát. Szeptember végén született, 2 hetesen kezdtük a sétát, azóta kb. 5 nap volt, amikor nem voltunk kint (mert az eső esett nagyon, vagy nagyon-nagyon szeles volt az idő). Az 1 óra szinte mindig megvan, ha -5 alatt lenne a hőmérséklet, akkor mennénk csak rövidebb időre. Ha fúj a szél, akkor próbálok kicsit zártabb helyen, kisebb utcákon menni vele.
2013. jan. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!