Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot kértek, vagy...

Milyen ajándékot kértek, vagy kértetek az első szülinapra?

Figyelt kérdés
Engem kérdezz mindenki.én annyira még nem szeretnék belemerülni az első éves szülinapi vásárlásba,de ha nem kérek semmit akkor is vesznek igy legalább olyat vegyenek aminek örülnénk.járássegítője van,készségfejlesztő játékai is.ruhával el van látva.más ötlet esetleg?
2009. szept. 12. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha kislány, akkor kérhetnél fülbevalót példálul. Bár nem tudom van-e már neki, de későbbre is jó. Én is kaptam az első születésnapomra egy pár aranyfülbevalót, és a mai napig örömmel nézek rá, pedig elmúltam már 20 éves. :)

Kérhetnél babauszi bérletet mondjuk, az hasznos neki is, és jó időtöltés neked is.

A mi családunkban már az a szokás, hogy a nagyszülők/keresztszülők tényleg csak valami minimális apróságot vesznek a piciknek, és pénzt adnak a szülőknek, így minden gyermeknek van egy saját számlája, ahol a pénzt gyűjtik nekik továbbtanulásra, iskolakezdésre, vagy későbbre új gyermekbútorokra, ilyesmire. Bár nem tudom nálatok mennyire szokás pénzt ajándékozni, de ha egy gyermeknek tényleg mindene megvan, jobbat nem tudok tanácsolni, mert ezt viszont később is rákölthetnétek, ha valami nagyobb kiadásra kerül a sor vele kapcsolatban.

2009. szept. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi.fiu,és van start számlája,arra mi is utalunk minden hónapban,jó ötlet,hogy akkor vlami apróság,és a rá szánt pénz.de a uszi bérlet is szuper.köszi
2009. szept. 12. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekunk is most 1 éves a babánk,mi kapunk a nagyszuloktol elso lépés cipot és triciklit,de szóba johetne konyv is,és a készségfejleszto játékokból is nagyon sok fajta van.
2009. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam 1 szülinapjára kapott egy nagy dömpert. Imádja. Belemászik és tologatni kell, vagy Ő tologatja a lakásban. Egy másik ajándék is nagyon bejött neki, az pedig egy 2 sátorból és 1 alagútból álló valami. Felállítottuk neki a nappaliba az indián sátort meg az alagutat. Bedobál egy csomó játékot és bekotyol a sátorba. Az alagútban is nagyon szeret mászkálni.
2009. szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!