Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hónapos a babám, szoptatok,...

Rekocki kérdése:

Hónapos a babám, szoptatok, kipattogott az arca, meg egy kicsit a nyaka körül. A védönö szerint nem zavaraj, ne tegyek semmit. Mit tegyek? Mitöl lehet ez?

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 11:09
 1/7 frászkarikaborsó ***** válasza:

Allergiás reakció lehet valamire amit ettél, az a baj ezzel hogy van hogy hetekig megmarad még a kiütés akkor is ha már nem eszed. Ami esélyes hogy ilyet csinál, azok az olajos magvak, csoki, aprómagvas gyümölcsök (kivi, eper, málna, szeder, ribizli stb). Ettél ilyesmit?

Lehet még fogzás is ha abban a korban van (lemaradt a szám hogy hány hónapos), ilyenkor savas a nyáluk és jobban kicsípi az arcát meg a popsiját is.

2013. márc. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az enyémnek is van. Vagy újszülöttkori csalánkiütés vagy tejkiütés (pattanásszerű pici) ez a te hormonjaidtől van.


Nekünk most épp van mind2. 3 hetesek vagyunk.

Ha gondolod akk. mutasd meg a dokinak hogy megnyugodj.

2013. márc. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hónapos? Hány hónapos? 1? Mert ha igen, akkor valószínű tejkiütés, az én fiamnak is volt újszülött korában. Nagyon csúnya volt, de elmúlt magától.
2013. márc. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kiütéses volt a kislányom és azt mondta a védőnő hogy teljesen normális az anyatejeseknél. Elméletileg attól van, hogy jó zsíros a tejed.
2013. márc. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én babámon is voltak különböző kiütések, de jó lenne tudni, hogy hány hónapos, mert más életkorban más-más dolog lehet. Én sok esetben frezyderm folyékony hintőporral kentem be neki, az enyhítette a problémákat.
2013. márc. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egy hónapos a babám,de már 4 napja van kiütés,ne tegyek semmit?
2013. márc. 6. 07:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát orvosi konzultáció nélkül, ne kezelgesd semmivel. Én azt mondom hogy ha a védőnő azt mondta hogy hagyd akkor hagyd, de a saját megnyugtatásodra vidd el dokihoz és mutasd meg neki.
2013. márc. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!