Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Erőltessem az evést?

Erőltessem az evést?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak elég kicsi a súly 23 hónapos és 10,5 kg.

Sajnos mostanában nincs jó étvágya elég keveset eszik.

szerintetek jó ha erőltetem az evést vagy inkább hagyjam?


2013. márc. 5. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak is pici a súlya, 21 hónapos és 10 kg. Szeptember óta Béres cseppet adok neki, napi egyszer 5 cseppet. Egy 2 hónap után nagyon jó étvágya lett. Szeptembertől novemberig 1 kg hízott. Én a Béres cseppnek tudtam be.
2013. márc. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az enyém nem hízott a Béres csepptől, az orvos vasat írt fel neki, attól sem lett jobb étvágya. Adnék neki, amit szeret, akár napokig ugyanazt, de NEM erőltetném. Nem beteg?

Ha mondjuk nálunk megeszik az ebédet, akkor kapnak édességet. Ha nem kell az ebéd, kaphat vajas kenyeret, néha azt kérik inkább. Ha már a csokipuding sem kell, akkor betegek tutira...De a kajálás átmehet játszmázásba, ezért is nem szabad erőltetni.

2013. márc. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 liony20 ***** válasza:
szijjasztok nem rosszból írtam ide mert ehhez a témához nincs közöm csak ugye nem betegek a gyerekek? mi 9 hósak vagyunk és most 10,5kg a fiam de a tietek miért nem hizik miért nem akarnak enni? vagy csak a korral jár? ha netán ide jutnék akkor tudjam mit tegyek....
2013. márc. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!