Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztaltabb anyukák: nyárra...

Tapasztaltabb anyukák: nyárra hány darab és milyen ruhadarabot érdemes beszerezni egy 6 hós mászni tanuló babának?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is annak aki segít!
2013. márc. 5. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Én vennék 7-8 db rövid ujjú kombidresszt, ugyanennyi hosszú ujjút, mellé pamut nadrágokat. Ha mászni sajnálod megvenni esetleg az újakat, akkor turkálóból esetleg 5-6 db, ennyi biztos kell.
2013. márc. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!

Akkor a body jobb választás ugye, mint a polócska?

Esetleg a napozók, amiknek pici lábuk is van? Akkor nem kell külön rövidnadrág...??!

2013. márc. 5. 14:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk volt póló is, de én jobban szerettem a kombidresszt, hűvösebb időben nincs kint a dereka, megtartja a pelenkát.


A legkisebb nálunk fiú, de innen vettem ruhákat, ilyesmiket, más felirattal:


[link]



[link]


[link]


Esetleg a kombidresszre adhatsz harisnyát, akkor nem sérti fel a bőrét mászás közben.

2013. márc. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! A napozó jó ötlet, a kislányom sokat volt abban a nagy hőségben, néha éjszaka is. Érdekes módon az én kislányom nem mászott 6 hónaposan, csak 8 hónaposan, akkor meg már nem volt meleg. De persze a babák máshogy fejlődnek. Az ujjatlan bodyk is jól jöhetnek, abban is jól érzik magukat a nagy melegben.
2013. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Golan Trevize ***** válasza:
Nálunk is a hőségben a napozó vált be.
2013. márc. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat!!


Én kicsim nyáron 6-9 hónapos lesz, gondolom ez idő alatt biztosan fog már mászni is.

2013. márc. 5. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!