Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » FP. Tanuló macit érdemes...

Csill79 kérdése:

FP. Tanuló macit érdemes megvenni 9 és fél hós babának?

Figyelt kérdés
Nem tudjátok hol a legolcsóbb?Babátok szereti?Nagyon drága,csak akkor venném meg ha van értelme.
2011. aug. 18. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát a környezetemben mindenki azt mondta, hogy felelsleges....a babát kb 5 percig érdekli...

Mie szeretnéd ösztönözni?Mászásra?

2011. aug. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ooo, másik macira gondoltam, arra,amelyik mászik, most már leesett melyikre gondolsz:)

szóval változó kinek mennyire jön be, az egyik ismerősöm kilányát nem érdekelt, a másik meg megtanulta róla az összes dalt...a különbség az, hogy az 1. 1 éves, a 2. 2-3 volt.

Szóval vehetsz neki, de mér ráérsz, szerintem nézegesd a vaterát, hátha kifogod olcsón!

2011. aug. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia, az én kislányom is kb. ennyi idosen kapta, de nem érdekli, el is raktam, majd késobb odaadom neki.
2011. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam 9hónapos.Nekünk van itthon,tanuló kutyusunk,ami ugyanaz,mint a maci.Nos,az én fiamat kb.5percig,ha érdekli.Talán majd,ha egy kicsit nagyobb lesz.Szerintem is változó,vannak kicsik,akik szeretik,és vannak akik nem.Az én fiam jobban elvan,a Fisher-Price Sütifaló kincsesbödönével.

Így néz ki:


[link]


Olcsón ilyen játékokat,bababörzén,vagy esetleg babaszoba.hu-n,illetve Vaterán tudsz nézni,venni.

2011. aug. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem venném meg. Egyszer vettem egy állathangokat utánzó, billentyűs eper játékot, férjem utálta, és én is rájöttem, hogy ezek a műanyag hangok nem jók. Azóta nagyon figyelek, hogy klassz és értelmes játékokat vegyek a lányomnak, most 1 éves. Sajnos nekem a fisher price játékokkal kapcsolatban az az érzésem, hogy egyre inkább elmentek abba az irányba, hogy a szülő helyett foglalkoztassák a babákat, és sok jól hangzó reklámterméket csinálnak, amit az ember megvesz drága pénzért, de igazából a gyerek tudja, hogy kb 5 percet ér, annyit foglalkozik vele, és jobban érdekli őt a teljesen hétköznapi dolog, mint pl egy pet palack, stb. Elnézést, ha valakit megbántottam, nem volt szándékom!


Nekünk pont 9,5 hónaposan fedezte fel a plüssmackóját, ami ülve akkora mint a kislányunk ülve, őt nyúzta, birkózott vele, "beszélt" hozzá, ölelgette. Azóta is szereti.

2011. aug. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!