Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megbízol a Sudocrem-ben?

Megbízol a Sudocrem-ben?

Figyelt kérdés
Milyen bőrhibákra, problémákra használod?
2009. szept. 12. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok a Sudocrem reklámarcának tűnni, de én csak jókat tudok róla írni. Már a kórházban használtam az ott kapott mintát az ápolók ajánlására a kisebesedett mellbimbómra. A piros popsit egy nap alatt helyrehozza. Pattanásokra is nagyon jó, ha kijön rajtam egy, reggel bekenem, estére már nincs ott. Rá van írva, hogy égésre és fagyásra is jó, olyanom még nem volt, így arról nem tudok nyilatkozni. Viszont pl. nehezen gyógyuló sebekre is jó, mert hámosít. Szóval én nagyon szeretem, bár elég drága sajnos. De ez egy olyan termék, ami megéri az árát, márpedig én ritkán mondok ilyet, megnézem mire adom ki a pénzt.
2009. szept. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, lehet, hogy nem a legolcsóbb, de nagyon kiadós, és nagyon jó.
2009. szept. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Első perctől kezdve azt használunk,kicsim 7 hós,a popsija gyönyörű.
2009. szept. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi is első perctől kezdve használjuk és nagyon bevállt nálunk:)
2009. szept. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyász barátnőm is ezt használja a lánya popsijára és én is. Nagyon meg vagyunk vele elégedve. Speciel én akkor is használom ha meg vagyok fázva és az orrom kisebesedik a sok fújástól. az meg, hogy drága relatív, két közepes dobozzal vettem mikor megszületett a lányom, most egy éves, de még mindkettőből van. Más meg ki tudja hanyadik tubus egyéb popsikrémet veszi. ..
2009. szept. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem.

Már szülés előtt ismertem, a kozmetikusom adott mintát fazon gyantázás utáni véraláfutásra. Nagyon jó volt.

Nem is volt kérdéses, hogy a kicsinek is ezt használom.

2009. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
17 hónapja használom a kisfiam popsijára. Sosem volt még vele gondunk.
2009. szept. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A nagylányomnál (5éves) is ezt használtam és most a kislányom (4hónapos) fenekét is ezzel kenem. Még nem volt vele pboblémnák, csak jó tapasztalatom van róla. Nyáron napégésre is ezt használtuk, remekül bevált. A férjem a könyökét is ezzel szoktuk kezelni, mert borzasztóan ki tud száradni.
2009. szept. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 15. 14:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Én azzal kentem kisfiam popsiját az első perctől kezdve. Ritkán használtunk mást. Sőt nekem fém allergiám van, és ha kijön, arra is nagyon jó.
2012. aug. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!