Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor szüléskor bent voltatok...

Amikor szüléskor bent voltatok a kórházban, akkor a babának ti vettetek ruhácskát, vagy azt a kórházban adták neki?

Figyelt kérdés
Ha saját ruhában volt a picúr, szerintetek miket vigye január elejére várt babának? A babakelengye listánál sehol nem írja, hogy a gyereknek kell ruha a kórházba, csak azt, amire nekem van szükségem.
2009. szept. 12. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ruhát ők adnak a babára, neked csak olyat kell vinned amiben hazahozod. Én karácsonykor szültem, egy rugit adtam rá, egy kis pulcsit, és plussz betettem a pólyába.
2009. szept. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
az attól függ, hogy melyik kórházban szülsz. Van ahol nem engedik a saját ruhát. Győrben nagyon csúnya, szakadt ruhát adtak, én vittem sajátot. Általában nm kell semmi extra, én is januárban szültem de úgy fűtöttek a babák miatt az osztályon, hogy hálóingben is folyt rólam a víz. Így aztán elég volt a rugdalózó, body rá. Na meg vittem egy jó kis pihe-piha plédecskét, bár takarót is adtak nekik. Vigyél még textilpelust a feje alá. A hazahozós ruha legyen vastag overall, ha nagyon hideg lesz, adjál a rugi alá harisnyát. Na meg sál, dupla sapi (egy vékonyabb cérna, és egy vastagabb kötött.
2009. szept. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb kórházba még csak pelenkát, meg törlést kell vinni, de már van ahova ruhát is. Ezt a védőnődnek jobban kell tudnia vagy utána tud kérdezni a kórháznál.
2009. szept. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak pelenkát és popsitörlöt +krémet kellet vinnem.Mindent ők adtak rá a babámra a korházba.Haza a sajátot kell majd behozatni vagy már beviszed magaddal:)
2009. szept. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg semmit nem kellett vinni: kórházi pelust adtak rá, és a kórházi (tényleg nagyon szép) ruhácskákba öltöztették a kisbabákat.
2009. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem kellett semmit vinnem a kórházba a kicsinek. Csak a hazajövetelez kértek pelenkát és ruhát. Aztán végülis nem kérték még akkor sem a pelust.

Nagykanizsa

2009. szept. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok a válaszokat :)
2009. szept. 12. 22:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Szent István Kórházban szültem. Ott nem adtak semmit, csak 3 db pelust, meg a köldökápoláshoz dolgokat. Saját ruhácskában volt a kislányom.
2009. szept. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!