Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is nyafog a babája ha...

Másnak is nyafog a babája ha nem sikerül neki valami?

Figyelt kérdés
Most 6 hónapos,és kúszni próbál,de két perc próbálkozás után nem csak nyafog hanem mérgesen visit,és ordít annyira,hogy bepirul a feje.Néha még levegőt is elfelejt venni,de nem csak a kúszással hanem más dologgal is csinálja ezt.Mit tegyek segítsek neki,vagy vegyem föl,vagy csak egyszerűen hagyjam sírni. Köszönöm.
2013. márc. 5. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább noszogasd, hogy próbálkozzon még. Frusztrálja a helyzet, hogy nem sikerül. Ez a felnőtteknél is így van. És még ilyen kis korban a türelme is hamar elfogy. Valahogy próbáld meg bátorítani, hogy menni fog. Nem kell tutujgatni, ne vedd fel, csak valahol segíts neki. (Az meg ugye, hogy hogy tudsz segíteni, attól függ, hogy épp mit próbál csinálni, ami nem sikerül neki.)
2013. márc. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Ezt próbáltam már,de hiába magyarázok neki.
2013. márc. 5. 17:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez volt. Én is beszéltem neki stb. Amikor sikerül neki akkor befejezi :) amugy én segítettem neki nem sokat csak kicsit.
2013. márc. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És úgy hogy segítettél neki hamarabb megtanulta?Köszönöm.
2013. márc. 5. 17:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.:)
2013. márc. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!