Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek meddig használható...

Szerintetek meddig használható ez a típusú babakád?

Figyelt kérdés

[link]

Egyik vége fektetős, a másik ültetős? Jól látom a képen?

1 éves kora után is tudná használni?



2013. márc. 5. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Ezt konkrétan nem tudom, de mi még állványon kiskádban fürdetjük a kisfiunkat, 16 hónapos.
2013. márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nekünk is ilyen volt, 1 éves korig használható.

igen, az egyik fele fektetős, a másik ülős.


mivel imád hason fekve pancsolni a kisfiam, neki szenvedés volt ebben fürdeni, nem volt mozgástere. persze az első két hónapban nagyon praktikus volt.

3 hónaposan kapott kiskádat, ami sima, nem ilyen biztonsági kialakítású, abban hason fürdettem, hogy az álla alá tettem a kezem (nem akarom sokáig ültetni). azt a kádat is kinőtte... 7 hónapos kora óta a nagykádban fürdetjük.

2013. márc. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 8 hónapos kora óta nagy kádban fürdik, szeret velünk fürdeni, de egyedül is.
2013. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ilyesmink volt, csak a márka más, és most kezdtük el a nagy kádban fürdetni a 10 hós babánkat!Nagyon jól kihasználható,igen ahogy írod, pont olyan! Bár mi ilyen biztonsági ülést is tettünk bele, amiben feküdt gyakorlatilag, de szerette:)
2013. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is van 1 ilyen (kaptuk) de utálom. 1x fürdettem benne a fiamat, de szerintem egy semmirevaló, én nem vettem volna meg.. Nagynak tünik, de nincs tere a babának benne, rengeteg víz kell bele, nem jó..
2013. márc. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor ez felejtős lesz. A fürdőszobánk zuhanyzósra lett kialakítva, ezért keresek egy nagyobb méretű kádat, amit később is ki tudnánk használni.
2013. márc. 5. 21:20
 7/10 A kérdező kommentje:

Most találtam egy ilyet, de sajnos nem írja, hogy mekkora, hány literes:

[link]

2013. márc. 5. 21:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
szia,ez 1 évesen már nem lesz jó,a fiam 11 hónapos nekünk is csak zuhanyzónk van,vettünk egy nagy műanyag lavórt és abban fürdik a zuhanyzóban.Lehet pancsolni,nagy a hely és a víz is elég magas ahhoz,hogy ne fázzon.
2013. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi:-)
2013. márc. 5. 21:54
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit kinéztél elsőre az nagyon praktikus jó kis kád.Nekünk imádta a kisfiunk nem kellett fogni benne és boldogan pancsolt egyedül.Addig míg olyan pici jó biztonságérzetet ad a babának hogy nem csúszkál úgy benne.8 hós korig használtuk mert igényelte a nagy vizet és áttettük a nagy kádba.Amit írt valaki hogy utána a nagy lavórba fürdeti szerintem jó ötlet.
2013. márc. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!