Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb újszülött...

Melyik a legjobb újszülött pelenka?

Figyelt kérdés

1,5 hónap múlva érkezik a Babánk és tanácstalan vok,h melyik pelusmárka lenne 1.nek a legmegbízhatóbb!

Szeretném,ha segítenétek-köszönöm! :)


2009. szept. 12. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én újszülött korába Pamperst használtam leginkább,vagy Huggiest, de jó a Tescos is,de a színes márkás.
2009. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekünk újszülöttben a Huggies jött be, de utána már DM-est használunk azóta is, nekünk az a legjobb.
2009. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi Liberot használtunk.
2009. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
huggies.
2009. szept. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekünk huggies volt a legjobb a pampers,liberóból kijött ez+az viszont 2 hét után a liberó bizonyult a jónak

majd 1 hónapos kora után a pampers.

De teljesen baba alak függő melyik lesz a legjobb. De simán elég ha veszel 1 fajta kis csomagos 1-es pelust mert lehet kicsi is lesz majd az neki :) A kórházba amit adnak majd ajándékcsomagot abba ha jól emlékszem pampers meg liberó pelus minta van.

2009. szept. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az újszülött pelusnak más a belső kiképzése.

Úgy van megcsinálva, hogy a híg székletet is el tudja szívni. Én Pamperst használtam, lényegében mindegy, hogy melyiket veszed, mert ebből csak 1-2 csomag fog elfogyni és ki is növi a babád!

4450g-al született a második fiam és 1 zacskó fogyott el, kb 90 db.

2009. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Huggies!

Arra figyelj, hogy gumis legyen a hátulja, huggies, libero ilyen.

2009. szept. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Huggis volt a jó nekünk. Pampersből kifolyt a kaki hátul mert nem volt gumis a dereka. A Libero nekünk meg nem jött be mert túl vastag volt.
2009. szept. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Küldök 1 linket,ők olyan anyukák,akik minden típusú és márkájú pelust kipróbáltak és pontoztak is!Itt írnak mindenféléről részletesen!Nézd meg!


[link]

2009. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi próbáltuk a pampers-t liberót. Utóbbinak hiána gumis a dereka, a kaki így is kifolyt belőle. Mi inkább pamperst használunk, mert mi is vastagnak találtuk a liberót.
2009. szept. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!