Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok Kubu italt higitva 7...

Adnátok Kubu italt higitva 7 hónapos babának?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Bébiitalt vennék neki, babateát, Pikwick gyerekteát, vagy 100% gyümölcsteát adnék neki. Alma, vagy narancs facsart levét, ihat már narancslét egyébként. Vagy marad a jó öreg víz.
2013. márc. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem adnék.
2013. márc. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem.


Nagyon rászokhat hogy csak azzal igya meg a teát.nokaöcsémnek adtak sokat,mást nem ivott meg egy idő után,rendesen sárga lett a bőre.Amikor a doki letiltotta,majdnem kiszáradt,annyira nem akarta meginni a kubu nélküli teát,vizet,stb-t.

2013. márc. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

19 hónapos a lányom és havonta max 1× kap ilyen gyümölcslének csúfolt készítményeket.

Igaz, nem hígítom fel neki.


Ha akarsz neki adni ilyesmit, akkor facsarj ki otthon gyümölcsöt és azt ad neki.

2013. márc. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

èn egyiknem sem adtam


a kicsi 8 hós csak vizet meg tápszert iszik, ha mi csinálunk almalevet azt felvizezve néha ihat.

2013. márc. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem.Emlékszem pont a védőnőnél voltunk,bent volt még az előttünk lévő anyuka 1 éves lányával,elővette a felespoharat meg a kubut itatta a lányt,a védőnőnek úgy kikerekedett a szeme hogy azt hittem helyben kiesik neki.Adj neki frissen facsart gyümilevet ne ilyen műlöttyöt.
2013. márc. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.Viz,eredeti gyümölcslé higitva esetleg tea.
2013. márc. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem én akartam neki adni. Ő pickwick gyerekteát iszik.
2013. márc. 6. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!