Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » D. D step cipőről tudnátok...

D. D step cipőről tudnátok véleményt mondani?

Figyelt kérdés
Kislányom 1 éves lesz, már jár egyedül, és ilyen fajta cipőt néztünk ki neki, ami még árban elfogadható. Olyan kérdésem van, hogy van-e benne harántemelő (ortopéd ajánlására olyat szeretnénk amiben nincs), és hogy mennyire strapabíró?
2013. márc. 6. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, nincs benne harántemelő. Jó minőségű, nálunk jól bírta a gyűrődést. Csak azért nem azt veszek, mert megszűnt itt a bolt, ahol lehetett venni.
2013. márc. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is úgy emlékszem, hogy nincs benne emelő. 3 pár DDStep-ünk volt, mindegyiket nagyon szerettük, minőségi, strapabíró, szuper kis cipők. ÉS hiába nézett ki a talpuk vaskosnak, mégis jól hajlott mindegyik!

Sajna mostmár nem futja rá, különben szívesen vásároltam volna továbbra is ezt a márkát. :(

2013. márc. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs benne.

Sima a talpa.

Nagyon jó márka, jó választás!

2013. márc. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

MI csak ezt használjuk!! Legjobb, harántemelő nélküli, és nálunk is szempont volt- mert nekünk sarokéket kell a fiaim cipőjébe rakni a lúdtalpuk miatt.

TÖk vagány és nagyon szép strapabíró csinos kis cipőcskék.

2013. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a csizmánk ilyen és imádjuk.Tavaszra és nyárra is ilyen lesz amíg bírjuk anyagilag.Nincs benne haránt emelő,az ortopédián is dicsérték, hogy jó választás volt.Csak ajánlani tudom:-)))
2013. márc. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is csak jót tudok írni erről a márkáról.

A nagylányom (2.osztályos) viselte az ilyen cipőjét 3!!! szezonban. Semmi fakulás vagy kopás! Most már kicsi rá, pont ma du. kapott 1 újat tavaszra:-)

Azóta a kisebbik lányom is 1 éves lett és Ő is ilyet fog kapni ha lépegetni fog!

2013. márc. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!