Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is sír a babakocsiban...

Másnak is sír a babakocsiban a babája ha épp nem alszik? Mikor múlik ez el?

Figyelt kérdés

Nem tudunk sétálni menni sokat, mert amúgy fél órát alszik, előtte sír ha felébred sír a kocsiban.

Most 4.5 hónapos, de ez így megy mióta először mentünk le sétálni.

Mit csináljak?


2013. márc. 6. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez az én kislányommal is így volt, nem érezte magát biztonságban a babakocsiban. Mikor kb. 6-7 hónapos lett, ülve utazott a babakocsiban, akkor kezdte el élvezni a sétákat, már kilátott meg ilyenek.
2013. márc. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor már csak egy kicsi van hátra :).
2013. márc. 6. 14:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az volt a megváltás, hogy - gyermekorvosi engedéllyel - egy kicsit emeltünk a háttámlán, így már kilátott és élvezte a sétát :)
2013. márc. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És az mitől függ hogy lehet-e emelni háttámlán?
2013. márc. 6. 14:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam is addig sírt még mózesben volt.Ismerősöm fia 2 éves,ő még mindig nem szereti.Kb 20* használták a kocsit,mindig ölben volt.
2013. márc. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az enyém 2 éves korában volt el benne huzamosabb ideig, előtte utálta.

De végül is érthető, gondolod csak magad a helyébe. Amíg pici, nem lát semmit, messze érzi magát tőled. Nálunk a hordozás segített ezen. Muszáj volt valamit csinálni, mert így nem mehetettem el az utcasaroknál messzebb.

Mondjuk én szerettem hordozni, de azért néha jó lett volna, ha vásárláskor be tudtam volna pakolni a babakocsiba... :)

2013. márc. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utálta a mózest,akkor változott meg,amikor sportbabakocsira cseréltük.
2013. márc. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!