Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 4 hónapos lesz....

Kislányom 4 hónapos lesz. Kezdetektől hason alszik. Kiságyban és a babakocsiban is fejét bucogtatja (ide-oda dörzsöli). Miért csinálhatja ezt? Van másnak is ilyen babája aki ezt csinálja?

Figyelt kérdés

Az a baj,hogy felébred rá.Babakocsiba visszaringatom,de a kiságyba már nem alszik vissza és látszik,hogy nem aludta ki magát.Lehet,hogy éjszaka is ezért nem alszik.

Háton nem tudom altatni.


2009. máj. 15. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem is szokta csinálni éjjelente, én olyankor megszoptatom, mert szerintem a cicit keresi.

Nálunk bejött, mert visszaalszik, ha jóllakott

2009. máj. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igy van, cicit keres!:)
2009. máj. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is hason alszik a kiságyba.A cicit keresi azért csinálja.Olyankor még félálomban van.Szopi, és fel sem ébred teljesen így könnyen vissza alszik.Ha nappal felébred kb. 40 perc után, akkor is így járok el.Van hogy bejön és alszik 2-3 órát.
2009. máj. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nekem sajna már elég régóta nem szopizik,tápszeresek vagyunk.Ezért nem értem,de ez elég gáz,hogy emiatt ilyen keveseket alszik.

2009. máj. 15. 17:13
 5/5 Manió ***** válasza:

Az én kislányom is 4hónapos, szintén a kezdetektől hason alszik, sőt sajnos már ő is csak tápszert kap, de még mindig keresi a cicit. Én cumival oldottam meg, és mikor felakarna ébredni, csak odaadom neki, és vissza bír aludni.

Próbáld ki! Sok sikert!

2009. máj. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!