Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érzékeny bőrű babátoknál...

Érzékeny bőrű babátoknál milyen fürdetőt és testápolót használtok? Másfél éves, néha kis száraz foltok jönnek rajta.

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 20:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az én babámnak is nagyon száraz atópiás , ekcémája van. Rengeteget kipróbáltunk már. Ami a legjobb a sanatopic folyékony szappan és testápoló.
2013. márc. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem ekcémmás?? Mert az is száraz foltokba jön elő.
2013. márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
13 hónapos kisfiam ekcémás, neki ami egyedül bevált az a natúr szappan fürdéshez és shea vajjal kenem így nagyon szép a bőre.
2013. márc. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Babé atópiás bőrre fürdőolaj és testápoló. A sheát én is pártolom.:)
2013. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Forever folyékony szappan, ha ekcémás, akkor forever avocado szappan. Az ekcémás területet fürdés után töröld át Aloe Activatorral. Gyönyörű lesz a bőre.
2013. márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki néni, hogy kicsit ekcémás a bőre, de két három pici foltnál nem szokott több lenni rajta. Most fürdetőt váltottunk, és megint kezdenek kijönni. Előtte gyógyszertári mosdókrémmel fürdettük de azt olyan nehéz leöblíteni róla, azért gondoltam, hogy kipróbálok valami mást. Testápolónk van Babé, csak már fogy, és gondoltam, hátha tud valaki egy kicsivel olcsóbb megoldást.
2013. márc. 6. 22:20
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálunk elég durva ekcéma jött ki, 4 hónapos volt a fiam, amikor a teste kb 80%-a száraz, vörös foltos volt. Akkor váltottunk JOhnsons-ra, a foltokat meg Exxema Repair-rel kentük, 1 hónap alatt szépen eltűntek a foltok. Azóta még kipróbáltuk a Nivea baby-t is, az is jó volt, nem jött elő azóta se. (Illetve egyszer, mikor visszatértünk a gyógyszertári fürdetőre, próba képpen, na többet soha..)
2013. márc. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 7. 08:03
 9/14 anonim ***** válasza:
2013. márc. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

7-es válaszoló, a Johnsons tömény méreg!

A Weleda valóban jó, de méregdrága, a forever viszont elég olcsó és kifogástalan minőségű - újszülött kortól ezt használjuk, soha egyik gyerekemnek se volt bőrproblémája, sőt, a barátnőm kislányának az ekcémáját egy hét alatt eltüntette és többé nem is jött elő rajta, pedig három éven át kínlódtak mindennel, semmi nem használt.

2013. márc. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!