Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor volt gyermeketeknek...

Mikor volt gyermeketeknek először 38 fokos láza? Hogy viselte/viselted? Meddig tartott?

Figyelt kérdés

2013. márc. 7. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Ha egy gyerek lázas, az biztos, hogy minimum 38 fokos, merthogy az alatt hőemelkedésnek hívják.

Mindkét gyerekem 1 éves kora körül lázasodott be először, de nem kispályáztak, mindjárt 39 fok felettivel kezdték. A nagyobbiknál még első alkalommal bepánikoltam (szerencsére a gyerekorvosunk megnyugtatott), a második alkalommal már szinte rutinosnak éreztem magam. :)

2013. márc. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most 10 hónaposan, 38.9. Kúpot kapott, másnap már csak hőemelkedése volt.
2013. márc. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 10 hónapos kora körül, ha jól rémlik. Őt nem igazán viselte meg, vígan játszott. Én is kúpot adtam neki, és éjszakára magam mellett altattam és sokszor megfogtam, hogy lázas-e, de szerencsére nem tartott sokáig, talán még másnap volt hőemelkedése.
2013. márc. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A négy hónapos oltás után lázasodtak be először a fiaim, több is volt, mint 38. Aludtak, én észleltem, hogy olyan forróak, mint a kályha. Kúp ment a popsiba, itatás, és ennyi.


Ha 39 fölött van a lázuk, akkor fürdetni is szoktam őket.

2013. márc. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Jégtánc ***** válasza:
100%
Nyáron.5,5 hónaposan.Vesemedence gyulladása volt.Kórházban voltunk 1 hétig.Ő sokkal jobban viselte mint én.
2013. márc. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Golan Trevize ***** válasza:

Az egyikük az első oltás után lázasodott be.

Bágyadt volt.


A második oltás után meg a másik lázasodott be.

Neki a bőre is szürkés lett.


Betegségtől 13 hónaposan lázasodtak be előszőr, de csak estére, és azon kívűl, hogy forró volt a testük, más jel nem volt, a viselkedésükről meg nem mondtam volna, hogy lázasok.

2013. márc. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!