Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El fogja felejteni az apukajat?

El fogja felejteni az apukajat?

Figyelt kérdés

11 honapos kisfiunk jovoheten lesz 1 eves, es sajnos ugy alakult hogy csak en es kisfiam tudunk haza menni (Mo-ra) latogatoba. Sajnos paromnak munkahely valtas jott kozben, ahonnan elengedik, de akkor nem veszik vissza. En kaptam szabadsagot a munkahelyemrol, de o sajnos igy nem tud velunk jonni. :( Majdnem 3 hetre megyunk. Sajnos valahol muszaj is mennunk, mert parom szulei eleg idosek mar, es repulni nem akarnak, igy ok nem tudnak jonni hozzank. En anyukam mar tobbszor latta az unokajat, mig anyosomek nem. Eleg betegesek is, szoval mindenkeppen orulnenek ha mennenk, legalabb lathatnak az unokajukat. De viszont nekem meg szakad a szivem hogy apa nelkul kell repulnunk, haza mennunk. Sajnos legkozelebb max. ev vege fele kaphat szabadsagot. Ti mit tennetek?? Mondjuk le az utazast?? Maradjunk, vagy ti mennetek??? Kisfiam kb 3 het utan megismeri majd az apukajat??

Nagyon szeretik egymast, felek hogy nem fog emlekezni ra, es huvosen fogja majd fogadni ha visszajottunk. Volt valaki hasonlo szituacioban???


2013. márc. 7. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Volt férjem is kb 3 hétre utazott el, abból 2 hétig nem is volt elérhető... De nem történt semmi extra. Én a helyedben utaznék, azért nem 3 hónapra mész. Ha meg hűvösebben fogadja az apukáját, akkor egy hét múlva ugyanúgy visszaáll a régi rend.


Ha van skype, akkor próbáljatok meg esténként pár percet beszélgetni, közben minden nap mondd, hogy apa most biztos már elindult a munkába, apa biztos most ebédel, stb...

2013. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem emlékezni fog rá! Én mennék.

Skype-olni nem lesz lehetőségetek? Hogy tudjanak "beszélgetni", lássák egymást :)

2013. márc. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Skype-on tudunk majd beszelni, meg telefonon is. Mostanaban nagyon szereti azt a kisfiunk hogy oda tartjuk neki a telefont es beszelunk hozza, o vigyorog es figyeli ki beszel.

2013. márc. 7. 15:51
 4/9 Jégtánc ***** válasza:
Nem fogja elfelejteni.Lehet hogy utána 1-2 napig fura lesz, de utána minden helyrerázódik
2013. márc. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is mennék. Pláne, ha párod szülei még nem is látták a kicsit.


Ha skype-on tartjátok a kapcsolatot, nem hiszem, hogy elfelejtetné és nem emlékezne rá 3 hét után.

2013. márc. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Vegul is en is varom mar hogy haza menjunk, majdnem 3 ev utan ujra otthon egy kicsit.

2013. márc. 7. 19:18
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem egy ismerosom 2 hetekre utazgatott el kulfoldi munka miatt, es rendszerint "ujra kellett szokatni" a babat amikor hazajott. ettol fuggetlenul meg apuka az apuka, es nem lesz tores a gyerek eleteben.
2013. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod. Sajnos en is ettol felek, ez az ujra szoktassuk apahoz, na de 3 het es ujra egyutt lehetunk majd. Utana viszont mar a legkozelebbi nyaralasra egyutt fogunk menni.
2013. márc. 7. 21:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, nem lesz ezzel semmi baj. A gyerekek rugalmasak. Nagyon hamar felejtenek még ebben a korban, de éppen ilyen hamar fognak együtt nevetni majd, ha visszajön :).
2013. márc. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!