Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos baba lehet nyűgös...

4 hónapos baba lehet nyűgös azért, mert 3 napja nem látta az apukáját?

Figyelt kérdés
Férjem 3 napja nincs itthon, el kellett utaznia, de eddig minden nap találkozott a babánkkal. Hiányozhat neki, azért nyűgös 2 napja?
2012. dec. 17. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem inkább a jövő-menő frontoktól nyűgös.az én fiam is érzi,pedig itthon van az apja
2012. dec. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a frontoktól szerintem is, vagy a kezdődő fogzástól, és ha kicsit feszültebb vagy netán a férjed távolléte, vagy akármi miatt, akkor azt is átveheti a baba.
2012. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném :)))).

Ebben a korban az ilyesmi még "mindegy" nekik. A frontok és / vagy a te lelkiállapotod viszont teheti nyűgösebbé.

2012. dec. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Babám is 4 hónapos volt, amikor az apukájának el kellett utazni pár napra, és a második vagy harmadik naptól nyűgöske volt Ő is. De nem sikerült rájönnöm, hogy biztosan az volt-e az oka. Mindenesetre egy kicsit valószínűbbnek tartom, mint az előttem szólók, mert mikor párom hazaért elmúlt a nyűgösség. :)
2012. dec. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!