Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idős korában foghatja...

Milyen idős korában foghatja meg a baba a macskákat?

Figyelt kérdés
Van 3 macskánk, (oltva, féregtelenítve, nem bolhásak), most 8 és fél hónapos a kisfiunk. Már nagyon szeretné megfogni a macskákat, megengedhetjük neki?
2013. márc. 7. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam macskával együtt van amióta megszületett és mivel mászik,lépeget már 1 ideje fogdossa a macskát :D

Semmi probléma eddig nem fordult elő.Én olyankor ott vagyok és figyelek mivel a cicánk nem birja annyira a nyúzást és szeret olyankor odaverni a karmával.Bár eddig a fiammal még nem próbálta meg ezt csinálni.

2013. márc. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már nyugodtan tapizhatja őket. Csak mossatok kezet utána.
2013. márc. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is már ismerkedhet vele.

Én anno 1 évesen kezdtem tapizni a kutyát, cicát meg néha megpróbáltam megkóstolni őket; bevettem a számba a farkukat, mancsukat, bár ezt nem igazán díjazták se a szüleim se ők :)

2013. márc. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 8. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!