Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mással is előfordul, hogy...

Mással is előfordul, hogy otthon NEM eszik a gyereke?

Figyelt kérdés

Kisfiam 20 hónapos, és itthon egyszerűen nem, vagy csak nagyon keveset eszik,ellenben a nagyszüleinél szinte egyfolytában eszik.

Énnem trükközök vele, beteszem a székébe és eszik vagy sem, a nagyiéknál nem ül székben hanem ölben van, megy a tv (ez nem mindig)

Nem fogom tv előtt etetni, ez fix, inkább amiatt aggódom, hogy itthon nem eszik eleget, éhes marad. Ébred éjjelente, eddig azt hittem a foga miatt, de most elbizonytalanodtam, lehet hogy éhes marad??

Mit csinálok rosszul:-(


2013. márc. 8. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmit.


ha normál súlya van, és nem fogy hetek alatt akkor ez van. majd ha éhes eszik.

2013. márc. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem akarok sarkítani, eszik itthon is, de sokkal kevesebbet mint a nagyszülőknél.

Próbáltam én is ölben etetni, vagy behoztam neki a kisasztalát a kisszékkel, de az sem volt nyerő. Eszik itthon is de tényleg csak minimálisat ahhoz képest amit ott eszik.

A súlya normál, nem fogy, de aggódom, hogy nem fog nőni, fejlődni.

2013. márc. 8. 07:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ott azért eszik többet, mert elterelik a figyelmet. Te is többet eszel, ha nem az ételre figyelsz, hanem a tevere
2013. márc. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A lányom sehol nem evett, főleg máshol nem. Tök normálisan fejlődik ő ilyen és kész. A gyümölcsöktől rosszul van egyenesen.

Én pontosan úgy voltam mint a kicsid csak máshol ettem valamiket otthon soha :D

2013. márc. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!