Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor mindig félnem kell...

Most akkor mindig félnem kell hogy ha véletlenül belemegy a széklet a kislányom hüvelyébe, mert előfordul akkor kap valami nyavalyát?

Figyelt kérdés

Mert kisfiam bilibe kakil ,pisil és most éppen valami hugyuti izét kapott ,nem tudom honnan csak itthon voltunk ,oviba jelenleg nem jár!

Antibiotikumot is szed rá szegénykém!

Akkor most félnem kell hogy a lánykám aki 7 hónapos is kap valamikor ilyet!?

Mert én soha nem kaptam semmi fertőzést!!(Amugy a kisfiam hugyuti bacijának ez a neve:Proteus!


2013. febr. 27. 16:25
 1/5 Jégtánc ***** válasza:
100%
Lányomnak nyáron volt vesemedence gyulladása,azóta még jobban odafigyelek a peluscserénél.Lemosom inkább víz alatt biztos ami biztos.Nem kell félni,oda kell figyelni.Ha nagyon kakás akkor inkább egyből csap alatt mosd neki.
2013. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két lányom van, de még soha nem féltem ettől. Jól kitörlöm nekik nedves vécépapírral vagy törlőkendővel, amikor pelusosak voltak, és nagyon bekakáltak, akkor mentek a zuhany alá.
2013. febr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat igy fogok tenni én is, amugy már történ ilyen és én is lezuhiztam a popsiját
2013. febr. 27. 17:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányommal is előfordul sokszor ilyen, hogy olyan sokat kakil, hogy olyan lesz a hüvelyénél. Alaposan letörlöm törlőkendővel, azzal is szépen lejön.
2013. febr. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha minél hamarabb lemosod alaposan a popsiját, akkor nem lesz semmi baj. :)
2013. febr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!