Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor lehet szülés után mell...

Mikor lehet szülés után mell nagyobbítást csináltatni? úgy értem mekkora legyen a baba, mikor már nem kell mindig emelgetni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
neked ez a legfontosabb?szomorú
2009. jún. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ez tényleg szomorú. Szegény kisbaba. Ne bújj oda Anyához, ne kéretőzz fel az ölébe, mert odalesz a cicije.
2009. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Miért ne kérdezhetne ilyet? Honnan tudjátok mi áll mögötte?? Így leszólni...na mindegy.

Kisfiam 14 hónapos, elég önálló, jön-megy, intézkedik, önállóan játszik. De naponta többször igényli, hogy felvegyem és összebújjunk. Talán 2-3 éves kora körül? Remélem, kapsz kielégítő válaszokat :)

2009. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem sokáig igényli egy gyermek az ölelést, bújást, emelgetést. Kislányom most 13 hónapos és milliószor emelgetem, hajladozok mivel nemrég indult el önállóan. Nem tudom miért bántanak téged. Az én mellem kicsi volt de szép. Most is kicsi de még lóg is, pedig csak öt napig volt tejem. Én soha nem tetetnék be idegen anyagot a szervezetembe főleg nem a mellembe és főleg ha még terveztek babát. De ez a te dolgod. Én megértelek. Vannak akiknek ez az esztétikai változás lelkileg elviselhetetlen mint nekem a vas orrom :) És amúgy meg vannak akiknek meg tényleg nagyon csúnya lesz a mellük az átlagostól elétrő nagyságú stb... Miért kell bántani a másikat? Az ő melle, az ő teste és attól, hogy anyák lettünk azért még nők maradtunk és feleségek is! Én sem vagyok az a tipikus zsíros hajú, ápolatlan kialvatlan rongyos pólóban rohangáló anyuka. Sminkelem magam, műkörmöm van és nett ápolt és mások szerint csinos anyuka vagyok. Jót tesz a lelkemnek ennyi. A kérdezőnek meg a mellkorrekció fog lelki megnyugvást adni és ezáltal lesz kiegyensúlyozott mivel újra szépnek fogja magát érezni és ez is fontos.

Azért koznultáj erről inkább egy plasztikai sebésszel, ő biztosan tud hasznos tanácsot is adni.

2009. jún. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ha tudsz várni, akkor sztem várd meg a 2-3 évet...addig nagy szükség van az anyára...(emelgetés szempontjából is)
2009. jún. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

első két válaszolónak,nagyon primitívek vagytok,azt sem tudjátok mennyi idős a babám, nem írtam ,hogy most szültem, sem a körülményekről, hogy miért lenne fontos a műtét.

a többi hasznos válszt köszzönöm szépen.

2009. jún. 13. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!