Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újdonsült anyák, miért kell...

Újdonsült anyák, miért kell az újszülöttről,2000 darab képet kiposztolni Facebookra?

Figyelt kérdés

Elhiszem, hogy örülünk neki, és meg kell mutatni. Ezzel nincs gond. De amikor a 356. kép is ott van a főoldalamon 2 héten belül, elgondolkozok, és sajnos az egyértelmű magyarázat:


Az apa, nem úgy áll a dolgokhoz, amint a nő elképzelte. Megváltozott az asszony, hiszen megváltozik ha anya lesz, és kezdődik egy kis kiábrándulás, a köd felszáll, a gyerek gondoskodást igényel, az asszony mellőzi őt. A nő érzi, hogy valami nem teljes a családban, ezért pótolni kell a hiányt:


Kitesszük 356x a facebookra a gyereket, hátha a férje helyett lesznek örömködők és gratulálók, akik pótolják a hiányt.


Lesznek! Csak hamar kezd taszítóvá válni a nyomulás, és ellenszenves leszel mindenki számára.



Ha nem ez a válasz a kérdésemre, akkor mi? Az apának kell örülnie, nem a 700 ismerősnek! Az apa azért csak kivált 700 embert, vagy talán nem ... ?


2013. márc. 8. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez kb ugyan olyan, mint amikor valaki éppen nem a nemi aktusáról tesz fel képet, ami a 656 ezredik "MI" illetve "Én és kisi párom", no meg "Szejelmemmel" nevezetű kép azon a napon.


Van aki már a sz@rását is posztolja.


Nos ezért nem vagyok én Fb-on barátom.

2013. márc. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Letörölheted magad fb-ról,törölheted az ismerőst.


Én pl kismillió képet azért teszek fel,mert ott a két távol élő nagyi és egyéb rokoság is meg tudja nézni,2 perc alatt elkezdem feltölteni,mire megetetem a gyereket,fel is tölt,kész.

Párom amikor itthon van,gép nem is megy.


Nem boldogságmérő az hogy hány kép van fenn a gyerekről.

2013. márc. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a magamutogató emberek mutogatják a gyerekeiket is. Szerintem nincs köze az apuka hozzáállásához. Kérdés, milyen típusú az anyuka. Aki magáról is 200 képet tesz fel havonta, és azt is közzé teszi, hogy szarni volt, az a gyerekéről is felrak mindenféle képet. Azt hiszi, csak neki született gyereke az egész világon.

Én 33 hetes kismama vagyok, de ez a facebook-omon nem látszik, egy olyan kép sincs fent. Akivel személyesen tartom a kapcsolatot, az tudja, aki meg csak facebook-os ismerős, azt nem hiszem, hogy érdekli. És a gyerekről sem fogok feltenni egyet sem! Apukától függetlenül.

2013. márc. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt elismerem, hogy a távol élő rokonság ebből profitálhat, de ha jól tudom be lehet állítani kik lássák a képeket, illetve a nagyinak biztosan elég 15 kép is nem kell 15 000.


No meg e-mailen is lehet küldeni képeket, és akkor csak a címzett látja ugyebár. Nem is értem mi volt a vidéki nagyikkal a Facebook előtt.

2013. márc. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%

2-es vagyok


Nem foglalkozom olyanal,hogy ki látja.

Csak olyan ismerősöm van fb-on,aki szeret,és kiváncsi a gyerekre.

aki nem ilyen,töröljön le,kész.


Magamból kiindulva,szivesebben látok 86ezer képet kisbabáról,illető szerelméről mint összevert menhelyi kutyáról,ezeréves spamakről amikben rég felnőtt vagy halott kisgyereknek gyűjtenek még mindig...

2013. márc. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
A fészbúk a lelkiszegény emberek öröme, játéka. Meg a GYK is. :)
2013. márc. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát pár darab kép még oké, de már több tucat unalmas kissé

Hányok már az egész facebooktól!

2013. márc. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
aki a 356-ik képet is felteszi, két hét alatt, ott valószínű hogy vannak problémák. meg tényleg úgy is viselkednek ezzel mintha másnak nem születne gyereke.
2013. márc. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!