Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Gastrotuss baby bevált a...

A Gastrotuss baby bevált a babátoknak refluxra? A Nutriton sűrítőtől fáj a kisfiam hasa, gondoltam megpróbálnám ezt, ha ér valamit.

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom, öklendezett, hányt tőle. Egy ismerősömnél ugyanez volt a helyzet. Amikor mondtam a gyerekorvosnak, hogy így jártunk vele, akkor azt mondta elég sok ilyen visszajelzést kap.
2013. márc. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon jó volt, 1 éves koráig használtuk, mert a szilárd étel is kijött belőle.
2013. márc. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nekünk sem vált be,én Sinlaccal sűritek mert az én lányom hasa is fájt a Nutritontól.Mennyi idős a babád?
2013. márc. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
7 hónapos,tejfehérje és laktózérzékeny,de szinte mindentől fáj a hasa :(
2013. márc. 9. 14:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is 7 hónapos és Ő is tejfehérje érzékeny,jelenleg próbáljuk megtalálni neki a megfelelő tápszert.Állítólag emiatt is bukhatnak a babák(nem megfelelő tápszer).Milyen tápszert iszik a babád?Asűrűt is bukja?

3.válaszoló

2013. márc. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Neocatete iszik már 3 hónapja.

Gasztroenterológiára járok vele,a doktornő esküszik,hogy nincs ennél jelenleg jobb tápszer forgalomban Magyarországon.

2 hét múlva megyünk vissza, múltkor mondta a doki,hogy lassan váltani kellene Milumil Pregominra. Hát kíváncsi leszek rá...

Én Milumil Sinemil pépet használok,ami ugyan az,mint a Sinlac.

Te a tápszerhez mennyi Sinlacot raksz,hogy elég sűrű legyen?

Milyen tápszert iszik a kislányod?

2013. márc. 10. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!