Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor szoktak kibújni a...

Mikor szoktak kibújni a szemfogak?

Figyelt kérdés
Alig tudtam elhinni, a 9 hós kisfiam, a felső szemfogaival indított, pedig még a kis első fogai sem bújtak ki... ennek nem később kellene jönnie? én úgy tudtam, hogy ezek csak olyan 18 hósan jönnek ki, és akkor is az alsók... Most akkor hogy van? Szegenykém kutyául szenved tőlük :((((((((
2013. márc. 8. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Már kint vannak?

Mert a szemfogaknak amúgy is kicsit nagyobb az inynél míg bent vannak.

lányomnak egy szemfoga 2 éves kora után jött. már volt 15 foga csak az hiányzott.

2013. márc. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, kettő is... a két felső kis vámpírfoga :). Ezek az elsők, és mivel egyáltalá nem ezeket vártam, már csak akkor vettem észre, amikor kibújt az egyik, rá egy nappal pedig a másik felső. Szegénykém totál kivan, csak meg akartam nézni, és egy fél óráig sír utána, de nem ám csak úgy nyöszörgött, hanem az a "szaladok a patikába" féle visítás volt :(...
2013. márc. 8. 21:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok.


Ah ez a fogzás nehéz dolog. egyébként van egy sorrend ami nagyátlagban bejön, de mint minden ez is eltérhet.

Nekem elsö lányomnál indultak be a fogak csak 11 hósan és szinte egyiket sem vettük észre, nem volt nyafibb miatta.

ÖSsze vissza jöttek neki. Nála volt hogy 2 éves kora után jött ki az egyik szemfoga, most 2,5 éves de semmi nyoma nincs a 4 hátsó utolsó fogakanak.


Második lányom most 8 hós, 1 hóanpaj bújt ki 2 foga, de érzetük. 3 napig cska kézben volt el, és a nyugodt kis lányka tiszta sírás volt. aztán szünet és most megint volt ilyen napok. most várom a következö 2 fogat.

2013. márc. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fiam 10 hós és most látom, hogy fehérlik fent a szemfoga. Nem lehet egyébként belenézni a szájába, véletlenül vettem észre. Ez lesz a 9. foga.
2013. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kisasszonykám még csak 5 hónapos és az első fogai jönnek, ami a kettő felső szemfog... én ezt olyan hihetetlennek tartom, de tényleg a szemfogai... :D
2013. márc. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:))) Hihihi kis vámpírgyerkűcök. Én is olyan nagyon hihetetlennek tartottam, szabályosan meijedtem, amikor megláttam őket, és hogy a legkevésbé sem ott jönnek, mint ahol órarend szerint kéne és ahogyan én annak gondosan-pontosan utánaolvastam :)
2013. márc. 9. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!