Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felső szemfogak kibújása...

Gabszem kérdése:

Felső szemfogak kibújása okozott babátoknál megfázásszerű tüneteket, orrfolyást?

Figyelt kérdés
2013. márc. 1. 13:03
 1/7 Agica792 ***** válasza:
Az én kisfiamnak elég hamar (7,5 hósan) kijött a felső szemfoga de semmilyen problémát nem okozott nála.
2013. márc. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

A fogzás nem okoz ilyen tüneteket.

Vírusos fertőzés annál inkább.

Fogzáskor ugyanis legyengülhet a babák immunrendszere, amikor is sokkal könnyebben elkapnak betegségeket.

Ha a babádnak megfázás szerű tünetei vannak, folyik az orra, akkor nem a fogzástól, hanem betegségtől.

2013. márc. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak a pontosításért a hármas fogakra gondolok.
2013. márc. 1. 13:10
 4/7 Golan Trevize ***** válasza:
Úgy van, ahogy a kettes válaszoló írja.
2013. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, kinek nem volt hasznos teljesen a válaszom, de az nézzen utána a dolgoknak, beszéljen egy gyerekorvossal és utána pontozgasson.

Magában a fog kibújása nem okoz semmilyen megfázási tünetet. Sőt, akkor most lehet tovább pontozgatni, ugyanis olyan sincs, hogy valaki simán megfázik. A sima megfázást egyébként vírusos fertőzés okoz, arra elég a tünetenyhítő kezelés, míg ha valaki összeszed egy komolyabb fertőzést, az a bakteriális fertőzés, amire antibiotikumot szoktak írni.

És nagyon sok esetben a kisgyermekek fogzás idején a legyengült immunrendszerük miatt nagyon hamar elkapnak vírusokat és az okozza a megfázásszerű tüneteket. Nem a foguk kibújása.

Ha a szervezete nem találkozott volna vírussal fogzás idején, akkor megfázásszerű tünetei sem lennének.

2013. márc. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Golan Trevize ***** válasza:

Ne húzd fel magad a lepontozáson.

Van néhány idióta, aki szerintem azzal szórakozik, hogy direkt lepontoz válaszokat.

2013. márc. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogy a 2-es mondta.

Mi is bekaptuk. Azt hittem fogzás miatt nyűgös, aztán a náthából fülgyulladás lett...

2013. márc. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!