Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt akinek 1 éves kor után...

Volt akinek 1 éves kor után csippant be a figyelő? 14 hónapos lesz a babám és ma este becsippant, de csak egyet. Az első hetekbe volt csak riasztása, de akkor be volt sárgulva és gondolom mélyen aludt.

Figyelt kérdés
Ha volt is csippanása, az már jó rég volt. Nem az besípolós, bár volt olyan, hogy mozgattam a fenekét az ágyába és besípolt. De az rég volt. Megnéztem nincs is szétjőve, a babám is ugyanabba a pózba alszik, mint egy órája. A frászt hozza rám. Már lassan ki akartam venni, de ezek után tuti nem.
2013. márc. 8. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor csippant be, amikor merült az elem.
2013. márc. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a babaszobai egysége árammal megy alapból

a szülői meg nem volt bekapcsolva, ami elemről megy

angelcare 300 vagy 301

2013. márc. 8. 22:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is néha bejelez, akármikor mentem be, szépen aludt, szabályosan lélegzett. Inkább az lehetett az oka, hogy túl messze feküdt az érintkezőtől, vagy oldalra gurulva.
2013. márc. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anyács ***** válasza:

Ugyanilyen problémám van a 15 hónapos lányommal!

Eddig sosem, de tényleg, egyetlen egyszer sem riasztott be AC100-unk van.

1 hete viszont két este is riasztott, persze mikor odaértem, lélegzett rendesen, fel sem ébredt.

Felhívtam az ügyfélszolgálatot, hogy mi a teendő, megnéztem a légzésfigyelőt, tökéletesen működik. Viszont ha beraktam a kiságyba, és ráraktam a matracot, bekapcsoltam, és ugyanúgy jelezte a légzést.

Én már nem tudom, hogy mit csináljak, mert az éjszaka felét a nagyágyban alussza a lányom.

Azon gondolkoztam ma, hogy elrakom a francba.

2013. márc. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!