Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányom 6 hónapot betöltötte,...

Lányom 6 hónapot betöltötte, de a gyerekorvos szerint nincs szüksége tápszer váltásra. Most Milupa 1-et kapja. Szerintetek is jól fejlődik majd tőle?

Figyelt kérdés
Szerintem már váltani kellene,legalább a Milupa 2-re.Az van 6 hónapos kortól.De a védőnő és a doki szerint nincs szükség rá,kaphatja ezt tovább.Megfelel ez majd a fejlődésének?

2013. márc. 9. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, megfelel.
2013. márc. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

95% egyezik az összetétele nekem 1.5éves korig kapta az 1est

semi gond nem volt vele

2013. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milumil komfort 1-el kezdtük mert hasfájót volt, milumil 1-et esszük három hótól , ma töltöttük az egy évet, szóval dokinőnk azt mondta nincs értelme váltani ha megfelelő a hozzátáplálás és fejlődik a gyerek, mi nem is váltottunk szuperül fejlődik és kész:)
2013. márc. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Mi egy kicsit nehezen haladunk a hozzátáplálással,eléggé válogatós.Még csak egy étkezést tudtam kiváltani,a főzelékekkel most próbálkozunk :) De végül is a születési súlyát megduplázta.Csak többen mondták,hogy többet is hízhatna,és fejlődhetne.
2013. márc. 9. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen megfelel, nicns jelentős különbség, enyém még jóval késöbb is az 1est kapta, sőt most majdnem 2 évesen is újszülött tápszert kap.
2013. márc. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha hizik,nem kell váltani.Lányom 5hós múlt és Milumil Peptit eszik,ami 0+ táp.Bár tény,hogy 99%-ban abyatejes és a gyűjtőállomáson nem vesznek be fél éves babás anyukáktól se már.
2013. márc. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!