Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól vezethetem be a...

Mikortól vezethetem be a tejtermékeket?

Figyelt kérdés
Mindenki mást mond, az ismerőseim 99%-a 8 hónaposan kezdte el bevezetni a tejtermékeket, a védőnőm meg kissé ilyen aggódós típus és azt mondta hogy várjak vele 9-10 hónapos koráig ( ugyanígy a marha és sertés hússal is ) adtam már neki kevés joghurtot többször is és semmi baja nem lett tőle,és mindig tejalapú tápszert és tejpépet kapott, soha nem kapott H.A.! A gyerekorvos szintén azt mondja h adhatom,főleg h a családban senkinek semmilyen étel allergiája nincsen. Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 10. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod a savanyított tejtermékeket 8 hós kortól, ha gondolod, főzelék sürítéséhez, tejbegrízhez stb 1 éves kortól már tejjel is próbálkozhatsz. Ha nem bírja, úgyis hamar kiderül.
2013. márc. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom h a tejjel az egy éves kort meg kell várni,és ugye már kapott joghurtot többször is,pláne hogy amikor eszem,akkor egyből elkezdi hogy mamma mammam amamama mamaa.. és addig nem hagyja abba amíg nem kap egy pár kanállal,nem lehet neki ellen állni! :D Köszönöm a választ.
2013. márc. 10. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány hónapos a babád, de 7 hónapos kortól bevezethető a joghurt, sajt, túró, kefír, akár még krémtúrót is adhatsz neki.
2013. márc. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
19.-én lesz 8 hónapos
2013. márc. 10. 18:44
 5/5 anonim ***** válasza:
az én 9 hónapos babám a kefírt nézte ki a számból :)
2013. márc. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!