Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lehet baja?

Szerintetek lehet baja?

Figyelt kérdés

7 hónapos kisbabámra rádőlt a szék:((a kis fejére)

Bementem a konyhába teát csinálni neki, addig még a szőnyegen volt. Mikor visszanéztem már az asztalnál tevénykedett. Letettem a kezemből a cumisüveget hogy megyek és visszaviszem a szőnyegre, de eldőltötte a széket, 1 méterre tőlem, már nem értem el. Úgy láttam hogy nem a kutacsára dőlt. Egyből felkaptam, nyüszizett picit, de nem sírt, utána átváltott nevetésbe. :( Nekem nem volt olyan vicces, még most is nagyon ver a szívem. Megijedtem, még soha nem volt "nagyobb" balesetünk, annyira figyeltem rá mindig, de ezt most nem bírtam már kivédeni. Fából van a székünk.


2013. márc. 11. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lesz baj de figyelj rá ha hány és aluszékony akkor vidd be a korházba. Az én lányom 2 éves volt kb mikor a fotelbol fejre esett pedig figyeltem rá, azt hittem kitört a nyaka de mindjárt felugrott és jött oda hozzám. Nyugi nem lesz semmi baj.
2013. márc. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem semmi baja. persze lesz, aki azt mondja, vidd dokihoz, de volt egy hasonló eset, amit olvastam, a doki elküldte haza őket, hogy ilyenekkel felesleges:)
2013. márc. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bocsi azt akartam irni hogy nem lesz baj. Ja fél évesen az ágyrol is lefordult egyszer pedig mikor ott hagytam akkor még az ágy közepén feküdt, akkor léptem ki az ajton szintén teát csinálni neki, picit sirt de utána semmibaj nem volt. Elsö voltam
2013. márc. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!