Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mi baja lehet a...

Szerintetek mi baja lehet a babámnak?

Figyelt kérdés

7 hetes,anyatejes plusz éjszaka 1-2 étkezés tápszer.

Éjszaka a kiságyban mellettünk alszik nappal kint a nappaliba a pihenőszékébe.

Nappal eszik,elnézelődik,alszik sokszor magától alszik el vagy néha cumi kell megnyugtatásképp.

Ami a baj,hogy az éjszakáink borzalmasak.Még este fürdés után nyugodtan alszik kb hajnali 2-kor kel legközelebb enni és utánna egész éjszaka reggelig csak nyüszög,sír nem tud visszaaludni.Olyan mintha folyton azzal küzdene,hogy visszanyelje a kaját,mintha liftezne a nyelőcsövébe a kaja.Sokszor vissza is bukja a kaját ami jön orrán-száján ki.Utánna sír mintha fájdalmas lenne neki a bukás.Meg még olyan hangokat ad ki mintha köszörülné a torkát vagy mintha tüzet okádna..bocs de nemtudom jobban körül írni!


Szóval én arra gondolok,hogy túl is eszi magát(de ha nem adok neki annyit akkor sír)illetve még arra,hogy refluxos.

Amint írtam is látjátok,hogy nappal pihiszékben alszik ami ugye egy kicsit döntött és lehet akkor azért nem csinálja ezeket a tüneteket mert nem vízszintbe van!Bár a kiságyát megemeltem egy picit(5-6 centit) de lehet joban kellene??

Adjatok tanácsot mitől lehet ez mert látszik rajta hogy reggelre már tök kialvatlan,fáradt,nyűgös.


2013. márc. 10. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez igen reflux gyanus.beszèlj a gyerekorvossal erről.
2013. márc. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem reflux lesz.
2013. márc. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Váltsatok antireflux tápszerre, és javulni fog, a fiam 1 hónapja kapja és azóta egyszer se bukott, nyugodtabb.
2013. márc. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
Nem lehet hogy a tápszer nem tesz jót neki? Éjszaka nem próbáltad szoptatni, hogy hátha akkor nyugodtabban alszik utána?
2013. márc. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Váltottunk AR tápszerre és jobb a helyzet!Most meg megyek veszek Nutritont az anyatejbe!

Kedves 4.-ik!

Sajnos nem szopik a babám,fejnem kell neki a tejet de sajna az éjszakai etetéseket már futja ki pedig már minden tejszaporító praktikát kipróbáltam!

2013. márc. 12. 13:56
 6/6 A kérdező kommentje:
már nem futja ki!
2013. márc. 12. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!