Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babámnak elég, ha...

3 hónapos babámnak elég, ha csak 500 ml-t eszik egy nap?

Figyelt kérdés
Kicsit aggódom érte. Napi 5ször eszik. De délután már nem akar rendesen enni. Általában ilyenkor 70ml körül eszik csak. És este lefekvés előtt sem eszik sokat.

2013. márc. 11. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Éjszaka nem eszik? 500 kevésnek tünik.
2013. márc. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Este 7kor eszik utoljára és hajnal 4 körül ébred először.
2013. márc. 11. 12:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát fél éves kor után kellene annyit ennie,mikor már hozzátáplálod.Napi 800-1000között kell ennie,amig mást nem kap.Hány kg?Ha hizik rendesen,akkor szerintem nem baj,ő simán nem nagy étvágyú és ennyi.
2013. márc. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most 5kg. Hízni hízik. Hol többet, hol kevesebbet, de olyan még nem volt, hogy fogyott volna.
2013. márc. 11. 13:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Hu milyen kevesszer eszik! (nekem 10-12x szopik, irigyellek :)).


nekem a doki mindig azt mondja, hogy ha jokedelyu hizik van pisis kakis pelus, akkor teljesen mindegy mennyit eszik, rendben van.

2013. márc. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kisfiamnak volt ilyen időszaka, hogy hónapokig 500-600 ml-t evett. Aggódtam én is, mert nem is fejlődött és tartottam a kiszáradástól is.

Na, azóta sem lett bélpoklos, de javult a helyzet.

De állítólag a babák tudják, hogy mikor mennyire van szükségük.

2013. márc. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most olvasom, hogy hízik. Akkor nincs gond!
2013. márc. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
ha hízik akkor nem gond, van aki ennyire jól hasznosítja a tejet. Van aki meg kétszer ennyiből sem hízik. Nagyon babafüggő.
2013. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!