Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én gyerekem fujja...

Csak az én gyerekem fujja kifelé az ételt?

Figyelt kérdés

1 éves és kb egy hónapja megörjit ezzel. Ha nincsen semmi a kezében abban a pillanatban fujja, ugy, hogy a nyelvét is kdugja és minden tiszta kaja. ha nincsen kaja a szájában néha akkor is csinálja, akkor tiszta nyál minden. Hiába mondom , hogy nem szabad , sehogysem tudom leszoktatni rola. Ma már a kis szájára "odacsaptam" nagyon picit, mégjobban csinálja. Ha nem figyelek rá akkor is.

Le lehet egyállatalán szokatni erröl?



2013. márc. 11. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha kicsit nagyobb lenne, azt mondanám, hogy "ha még egyszer kifújod/kiköpöd, akkor abbahagyjuk az evést".


Nem adhatnál egy üres kanalat a kezébe?

2013. márc. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

jaj, ne hogy már ezért üssd a gyereket.


Ha éhes lenyeli ha nem éhes játszk vele. ennyi. ha ezt csinálja ne adj neki tovább enni, majd ha éhes lesz rögtön abba hagyja.


ez egy tanulási folyamat, élvezi hogy van szája és külömbözö dolgokat tud vele csinálni.


de tényleg ne csapkod annak semmi értelme sincsen, és egy idö után vissza üt.

2013. márc. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

az én kisfiam is csinálta, 8 hónapos kora körül, minden tiszta pempő lett.

én ilyenkor abbahagytam az etetést, kivettem az etetőszékből és hagytam egy kicsit 'gondolkodni' hogy az étel nem játék.

persze gyorsan levettem róla a maszatos ruhát, kezét, száját megmostam a csap alatt. sírt keservesen, a szívem majd megszakadt.

de eredményes volt, mert leszokott róla (lekopogom :)) )

2013. márc. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Eszembe sincsen ütni, még mielőtt ezt gondolnátok.

Éhesnek éhes mert közben azért eszik. De még azt nem csináltam meg vele, hogy abba hagyjuk az evést. De a következő ez lesz.

2013. márc. 11. 12:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én 1 évesem is ugyanezt csinálja. Ha elég volt, köpködi, ami a szájában van... A vizzel pedig buborékol... Rosszalkodik, h lássa hol a határ. Én ilyenkor kiveszem a székből, és mehet játszani... Mindig elmondom, hogy nem szabad, anya nem örül neki, ő meg kinevet, hogy huncutkodik...
2013. márc. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, akkor ugyanez van nállatok is!

beszélgettem pár anyukával, hasonló koru babákrol. és egyik baba sem csinálja ezt. Az a gond, hogy az én fiam éhes mert közbe közbe eszébe jut és fujja. Van olyan, hogy ugy belefeledkezik a fujásba, hogy abba sem akarja hagyni. Remélem egyszer megunja már.

Köszönöm a válaszokat!

2013. márc. 11. 14:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, szerintem csak próbálkoznak... Én mindig azért rá szólok, hogy ez csúnya dolog, egyszer csak megunja... Kitartás Neked is :)
2013. márc. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mennyire darabos a kajája?

Az enyémnek baj volt, ha teljesen pépeset kapott. Szeret rágicsálni.

2013. márc. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Mindegy neki, hogy darabos-e vagy sem. Ő akkor is fuj végülis ha nem eszik éppen. Járkál közben kidugja a kis nyelvét és ami belefér.

Már ugy gondolom, hogy a foga miatt csinálja. Van neki 12db és szerintem a szemfogak is jönnek és ez lehet a ludas.

2013. márc. 13. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!